Jēkabpils sporta hallē atvērts liela mēroga vakcinācijas punkts
Jēkabpils pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Jēkabpils pašvaldība sadarbība ar Jēkabpils reģionālo slimnīcu ir izveidojuši vakcinācijas punktu Jēkabpils sporta hallē.
    Sestdien, 3.aprīli plānota pirmā vakcinācijas punkta darba diena. Pirmās darba dienas rezultātus izvērtēs iesaistītie speciālisti un veiks nepieciešamos darba procesa uzlabojumus turpmākajai vakcinācijas punkta darbībai, kas plānota aprīļa vidū pēc papildus vakcīnu saņemšanas.
    3.apīlī tiks vakcinēti tie iedzīvotaji, kuri ir iekļauti Jēkabpils reģionālajai slimnīcai atsūtītajos sarakstos un par to viņi tiks informēti personīgi.
    Izveidotais vakcinācijas punkts Jēkabpils sporta hallē, Brīvības ielā 289B ir ērti pieejams un drošs ikvienam Jēkabpils pilsētas un tuvāko novadu iedzīvotājam.
    Pieteikties vakcinācijai var reģistrējoties manavakcina.lv, pa tālr. 8989, norādot vakcinācijas vietu: Jēkabpils vai pie sava ģimenes ārsta.
    Pēc Vakcinācijas projekta biroja izstrādātajām rekomendācijām un prasībām Jēkabpils sporta hallē izveidotas četras vakcinācijas plūsmas. Pagaidām vakcināciju veiks trīs profesionālas Jēkabpils reģionālās slimnīcas brigādes, kuru sastāvā ir ārsts vai ārsta palīgs, māsa un reģistrators.
     Vakcinācijas jauda šajā punktā ir 3000 iedzīvotāju nedēļā, ar iespēju vakcinēšanas kapacitāti palielināt.
     Visus ar vakcīnu piegādi un vakcinācijas procesa organizēšanu saistītos jautājumus risina Veselības ministrija un Nacionālais veselības dienests sadarbībā ar vakcinācijas iestādēm.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (4)

 1. Skolnieciņš no svētbirzs
  Skolnieciņš no svētbirzs
  pirms 2 nedēļām

  Tuvojas svētki. Tuvojas Lieldienas. Šogad Lieldienas ir iekritušas 4. un 5. aprīlī. Lieldienas ir ļoti seni pagāniskie gadskārtu svētki, kurus visā Eiropā svinēja vel pirms kristietības laikmeta. Tie ir pavasara svētki, kad visa dzīvā daba mostas no ziemas miera. Lieldienas ir auglības un dzīvības svētki. Lieldienas ir svētki par godu ģermāņu Dievietei Ostarai. Ostara ir pavasara un rītausmas Dieviete. Tieši Lieldienās Dievietes Ostaras spēks sasniedz savu pilnību. Ticīgie Lieldienās dzīro par godu Dievietei Ostarai. Par to viņa ticīgos atalgo ar bagātību un veiksmi. Leģenda vēsta, ka Dieviete Ostara trusi kā labo gariņu sūta pie cilvēkiem, lai noskaidrotu, kas notiek cilvēku mājās. Par to viņa reizi gadā ļauj trušiem dēt raibas olas. Jau kopš senseniem laikiem trusis ir uzticams Dievietes Ostaras pavadonis. Trusis (Lieldienu zaķis) ir auglības un bagātības simbols, bet ola ir Saules un jaunas dzīvības simbols. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) [Komentāra 1. daļa]

  Atbildēt
 2. Skolnieciņš no svētbirzs
  Skolnieciņš no svētbirzs
  pirms 2 nedēļām

  [Komentāra 2. daļa] Tā kā līdz 6. aprīlim visā Latvijas teritorijā ir izsludināts ārkārtas stāvoklis (avots: mk.gov.lv/lv/jaunums/arkarteja a-situacija-tiks-pagarinata-li dz-6-aprilim-ieviesot-augstaku s-drosibas-standartus-tirdznie ciba-skolas-un-celosana), svinēsim šīs Lieldienas piesardzīgi, godinot pavasara un rītausmas Dievieti Ostaru. Iededzot krāsainas svecītes savās mājās, lūgsim Dievietes Ostaras svētību no visas sirds. Lai Dieviete Ostara mūs svētī! Lai Dieviete Ostara stāv mums klāt! Lai Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna! Ar dzīvības nesējas Ostaras viedumu, Skolnieciņš no svētbirzs ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

 3. Skolnieciņš no svētbirzs
  Skolnieciņš no svētbirzs
  pirms 2 nedēļām

  [Komentāra 3. daļa] P.S. Seriālā “Amerikāņu Dievi” (angļu val. “American Gods”) par Dievieti Ostaru stāsta 1. sezonas 8. sērijā “Nāc pie Jēzus” (angļu val. “Come to Jesus”). Iesaku katram to noskatīties! Šo sēriju var apskatīties šeit: all-episodes.org/american-gods s/season1/series8 Seriālu “Amerikāņu Dievi” var noskatīties par maksu TV kanāla STARZ oficiālajā mājaslapā: starz.com/us/en/series/america an-gods/season-1/31152 #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #05.04.2021.

 4. Apollo11
  Apollo11
  pirms 1 nedēļas

  Skolnieciņš ir spilgts piemērs pilnmēness ietekmei uz cilvēkiem. Lieldienas vienmēr ir pilnmēnesī.

  Atbildēt

Pievienot komentāru