Jēkabpils Sporta skolas handbolistēm uzvara Ulbrokā

Svētdien sieviešu handbola virslīgā Jēkabpils Sporta skolas komanda Ulbrokā tikās ar Stopiņu NHK. Jēkabpilietes jau iepriekš bija nodrošinājušas uzvaru regulārajā  sezonā, tēdēļ no turnīra tabulas viedokļa svarīgāka šī spēle bija pretiniecēm.
     Mača sākumā spēle ritēja rezultatīvi un līdzīgi. 16. minūtē  jēkabpilietes izvirzījās vadībā ar 14:13, bet tad piecus vārtus pēc kārtas guva mājnieces, un mūsējās nonāca iedzinējos ar 14:18. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 22:20 Stopiņu NHK labā.
     Otrā puslaika sākumā Anete Čeiča ar 7 m soda metienu rezultātu izlīdzināja (23:23), bet vēl pēc pusminūtes Enija Anča viešņas izvirzīja vadībā. Vēl reizi mājinieces spēja panākt neizšķirtu (25:25), bet turpinājumā līdz mača beigām nemainīgi priekšā ar 3-6 vārtiem bija Jēkabpils komanda. Mačs noslēdzās ar rezultātu 45:41 Jēkabpils meiteņu labā. Krista Minova iemeta 11 vārtus, Simona Ārmane – 9, Anete Čeiča – 7, Gita Kaulakane un Enija Anča – pa 6 vārtiem.
     Pēdējo regulārā čempionāta spēli jēkabpilietes aizvadīs sestdien, 14. martā plkst. 17.00 Jēkabpils 3. vidusskolas sporta manēžā pret SK “Latgols”.