Jēkabpils Sporta skolas handbolistes iekļūst virslīgas finālā

Piektdien Jēkabpils 3. vidusskolas sporta manēžā tika aizvadīts Latvijas čempionāta handbolā sieviešu  virslīgas pusfināla otrais mačs. Jēkabpils Sporta skolas komanda uzņēma “SK Latgols”. Pirmajā spēlē Ludzā jēkabpilietes bija pārākas ar 27:23.
   Mača pirmajās minūtē vadībā  izvirzījās viešņas. Pirmā puslaika vidū priekšā ar 2 vārtu pārsvaru jau bija mājinieces, taču no labvēlīgā 8:7 jēkabpilietes atkal nonāca iedzinējos ar 12:15. Līdz pirmā puslaika beigām mūsējām gan izdevās divus vārtus atgūt – 14:15.
    Lielāko daļu otrā puslaika vadībā bija “Latgols”. Jēkabpilietēm rezultātu izlīdzināt izdevās 10 minūtes pirms spēles beigām.   Atliklušo spēles laiku vadībā bija vai nu ludzānietes, vai arī rezultāts bija neizšķirts. Arī galotnē viešņām bija vienu vārtu pārsvars, bet Simona Ārmane izlīdzinājumu ar soda metienu panāca 12 sekundes līdz spēles beigu signālam – 24:24.
     Lai noskaidrotu mača uzvarētāju, bija jāizpilda soda metieni. Piecu metienu sērijā abas komandas kļūdījās izpildot pirmos mēģinājumu, bet turpmāk meta precīzi. Tālāk jau sērija turpinājās līdz pirmajai kļūdai. Iemeta S. Ārmane un Anete Čeiča, bet ludzānietes otrajā metienā kļūdījās. Līdz ar to uzvaru ar 30:29 mačā izcīnīja jēkabpilietes. Viņām arī panākums pusfināla sērijā ar 2:0. Pirmo reizi kopš 2009. gada Jēkabpils Sporta skolas komanda cīnīsies par virslīgas čempioņu titulu. Mūsējo pretinieces finālā noskaidrosies svētdien, kad  trešo pusfināla spēli aizvadīs “REIR Dobele”  un Stopiņu NHK.
   Izšķirošajā pusfināla spēlē Jēkabpils komandas labā Krista Minova guva 8 vārtus, S. Ārmane – 7, Anete Čeiča – 6,  Ieva Lapsa – 5, Gita Kaulakane – 3, Valērija Gerasimova – 1.