Jēkabpils Sporta skolas handbolistes kļūst par Latvijas čempionēm

Šovakar Salaspilī tikai aizvadīta Latvijas sieviešu handbola virslīgas otrā finālsērijas spēle starp Jēkabpils Sporta skolas un Salaspils Sporta skolas komandām. Jēkabpilietes, treneres Vitas Brikmanes vadītas,  uzvarēja ar 34:26, sērijā līdz divām uzvarām panākot 2:0 un izcīnot Latvijas čempioņu titulu.
     Pirmajā puslaikā viešņas bija vadībā ar 6:3 un 7:4, taču mājinieces spēja atspēlēties un, pārtraukumā ejot, minimāls pārsvars 16:15 bija  salaspilietēm. Otro puslaiku labāk iesāka jēkabpilietes, atkal pārņemot vadību 22:19. Mājinieces vienus vārtus atguva, bet viešņas atbildēja ar 7 bezatbildes vārtu guvumiem, panākot drošo un zelta medaļas sološo 29:20.  Turpinājumā mačs veiksmīgi tikai aizvadīts līdz sekmīgam iznākumam 34:26 un otro reizi neatkarīgās Latvijas laikā zelta medaļas un čempioņu kausu saņēma Jēkabpils handbolistes. Pirmais tituls tika izcīnīts 2009. gadā un toreiz komanda saucās “Jēkabpils Sporta centrs”. Jāatzīmē, ka pagājušajā sezonā Jēkabpils handbolistes izcīnīja sudraba medaļas.
    Izšķirošajā mačā 8 vārtus guva Simona Ārmane, savukārt pa 7 trāpījumiem Dinijai Purviņai un Gitai Kaulakanei. S. Ārmene ar 175 vārtiem, kas gūti 21 spēlē, kļuvusi par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju.