Jēkabpils SS handbolistes pārņem  Virslīgas  vadību

Nedēļas nogalē Jēkabpils Sporta skolas handbola komanda sieviešu virslīgas čempionātā aizvadīja divas spēles, izcīnot divas uzvaras.
  Sestdien mājas spēlē pret tā brīža čempionāta līderēm Salaspils Sporta skolas handbolistēm jēkabpilietes viešņām atļāva atklāt rezultātu, bet turpinājumā mājinieces pārliecinoši dominēja. Jau pirmā puslaika vidū mūsējām bija 3-4 vārtu pārsvars, bet pirms pārtraukuma izdevās 5:0 izrāviens, kas  ļāva jēkabpilietēm atpūtā doties esot drošā vadībā ar 19:9.  Otrajā puslaikā mūsu komanda  turpināja graut, pārsvaru palielinot līdz 15 vārtiem, spēlē iesaistot arī rezervistes, un maču noslēdzot ar 38:23. Jēkabpils komandas rindās ar 8 vārtiem izcēlās Anete Čeiča, 7 vārti Simonai Ārmanei, savukārt Dinijas  Purviņas rēķinā  – 6.
   Svētdienas vakarā Jēkabpils SS handbolistes Rīgā aizvadīja maču pret ceturtā vietā esošo LSPA. Spēles sākumā studentes ieguva 3 vārtu pārsvaru (2:5). Pirmajā puslaikā viešņām izdevās vairākkārt rezultātu izlīdzināt un vienreiz  pat izvirzīties vadībā (8:7), taču pirmais puslaiks noslēdzās ar 13:11 LSPA labā.  Pēc pārtraukuma vadību pārņēma Jēkabpils SS, panākot  19:15. Šajā situācijā mājinieces guva trīs bezatbildes vārtus, samazinot Jēkabpils SS handikapu līdz minimumam – 19:18. Turpmākajās  5 minūtēs Jēkabpils komandas līdere S. Ārmane neiemeta 5 metienus. Par laimi, veiksmīgi nebija arī pretinieču mēģinājumi iekarot mūsējo vārtus. Mājinieču pieprasītais pārtraukums par labu nāca viešņām. Simona, reabilitējoties par iepriekšējām neveiksmēm,  bija precīza trīs reizes pēc kārtas, savas iespējas realizēja  D. Purviņa un Kristīne Dzenīte, un jēkabpilietes nostājās uz uzvaras takas – 24:19. Studentes gan vēl spēja pietuvoties divi vārtu attālumā (26:24), taču uzvaru ar 28:24 svinēja Jēkabpils Sporta skolas komanda. Rezultatīvākā uzvarētājām ar 8 vārtiem bija S. Ārmane, bet 6 precīzi raidījumi Jūlijai Damenauskai.
   Pēc šiem diviem panākumiem Jēkabpils SS komanda ir izvirzījusies Virslīgas čempionāta vadībā. Jēkabpilietēm pēc astoņām spēlēm ir 12 punkti. Tikpat ir arī Salaspils SS komandai, taču mūsējām ir daudz labāka vārtu attiecība  (+55, kamēr salaspilietēm tikai +2). Virslīgas regulārajā čempionātā tagad būs pārtraukums līdz 12. janvārim, kad abas svētdienas pretinieces Rīgā tiksies  vēlreiz.