Jēkabpils supervaroņi – Sēle un Jēcis!
Vita Artjomenko, Krustpils kultūras nama pasākumu organizatore

Krustpils kultūras nams sadarbībā ar Jēkabpils Tautas namu no 27. maija līdz 7. jūnijam bija izsludinājis konkursu “Uzzīmē savu Jēkabpils supervaroni”, kas varētu kļūt par bērnu draugu dažādos pasākumos pilsētā.
    Sakām paldies mazajiem māksliniekiem, kas piedalījās – paldies, Melānija Laiviniece, kā arī PII “Kāpēcītis” “Margrietiņu” grupiņai.
      Visi darbi bija interesanti un ar savu stāstu, bet īpaši mūs uzrunāja Melānijas iesniegtais zīmējums, kur tika attēloti divi supervaroņi – Jēcis un Sēle. Citējot mazo autori: “Tas ir Jēkabpils supervaronis Jēcis, viņš ir tikpat stiprs kā  Daugava. Supervarone Sēle ir pati gudrākā visā Jēkabpilī, viņa zina Jēkabpili un vēsturi. Viņi abi ir tikpat skaisti kā Jēkabpils daba.  Viņu darbs ir palīdzēt bērniem uzzināt kaut ko jaunu par Jēkabpili. Jēcis kopā ar bērniem sporto.”
   Ar prieku paziņojam, ka šie divi uzzīmētie supervaroņi tiek pārvērsti tēlos, kas turpmāk kopā ar bērniem līdzdarbosies un priecēs dažādos Kultūras pārvaldes pasākumos Jēkabpilī, kas paredzēti bērniem.  Pirmais pasākums, kur varēs tikties ar šiem varoņiem, būs “Pasaku vakars” Jēkabpils Tautas namā 10. un 14. jūlijā..
   Sakām sirsnīgu paldies! Arī turpmāk ceram uz jēkabpiliešu atsaucību!
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru