Jēkabpils Tiesu namā notika ugunsdzēsības praktiskās mācības
Sagatavoja J. Apīnis

Vakar pusdienlaikā Jēkabpils Tiesu namā notika ugunsdzēsības praktiskās mācības. Tajās piedalījās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Jēkabpils daļas, Viesītes un Pļaviņu posteņa ugunsdzēsēji glābēji, informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore  Viktorija Gribuste.
    Šo praktisko mācību mērķis ir pārbaudīt ugunsdzēsēju glābēju iemaņas, kā arī praktizēties ugunsgrēku dzēšanas un glābšanas darbu vadīšanā sabiedriskās ēkās.
     Mācību scenārijs paredzēja, ka ēkas pagrabstāvā esošajā auto stāvvietā notiek aizdegšanās un liesmas strauji izplatās. Tiesu nama darbinieki rīkojās saskaņā ar noteikto plānu – par notikušo ziņoja, zvanot uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukuma tālruņa numuru 112, veica darbinieku evakuāciju, kā arī, ierodoties ugunsdzēsējiem glābējiem, sniedza viņiem  visu nepieciešamo informāciju. Savukārt  ugunsdzēsēji glābēji īstenoja pasākumus, lai atrastu un izglābtu iespējamo cietušo un nodzēstu ugunsgrēku.
   VUGD atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un iespējamo uztraukumu mācību laikā!
   
  

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru