Jēkabpils Vēstures muzejs atvērts apmeklētājiem
Sagatavoja J. Apīnis

Jēkabpils Vēstures muzejs informē, ka Krustpils pils un brīvdabas nodaļa «Sēļu sēta» no 18. maija apmeklētājiem ir atvērti. 
    Krustpils pilī apskatāmas izstādes «100 iemesli lepoties ar Jēkabpili», «Jēkabpils mākslinieka acīm», ekspozīcijas «Krustpils pils kalpotāji», «Guvernantes istaba». Apmeklētājiem ir  iespēja nokāpt pils viduslaiku pag­rabos un uzkāpt skatu tornī. Pilī turpinās remontdarbi, līdz ar to pils A korpuss  nav pieejams.
Jēkabpils Vēstures mu­zejs, verot durvis interesentiem, piedalās kopējā muzeju informatīvajā kampaņā #TiekamiesTagad. Tās ietvaros apmeklētāju ērtībai muzejā būs izvietoti spilgti dzelteni vienota dizaina un informācijas materiāli, kas veidoti saskaņā ar valstī noteiktajām sanitārā protokola prasībām un aicina apmeklētājus rūpēties par sev un apkārtējiem drošu viesošanos muzejā. Kam­paņu organizē Latvijas muzeju biedrības biedri. 
    Muzeja darba laiks:  pirmdien–piektdien plkst. 9.00–18.00, sestdien–svētdien plkst.  10.00–17.00. Vairāk informācijas: www. jekabpilsmuzejs.lv un  mu­zeji.lv.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru