Jēkabpils volejbolisti starp labākajiem meistarlīgā
J. Šteinbergs

«Jēkabpils lūši» «Cre­dit24»   meistarlīgas kārtējo spēli aizvadīja jau ceturtdien Limbažos pret pastarīti «OC Limbaži/MSĢ». 
      Jēkabpils sākumsastāvā Riharda Puķīša, kurš šai mačā palika rezervē, vieta spēlēja Jānis Medenis, bet Vladislavu Blumbergu aizstāja Gustavs Freimanis.  Pirmo setu jēkabpilieši droši uzvarēja ar 25:18, bet otrajā dabūja sīvi pacīnīties galotnē, lai no 16:20 panāktu sev labvēlīgo 25:23.  Trešajā setā viesu pārsvars atkal bija  ievērojams un uzvara setā tika izcīnīta ar 25:18 un spēlē – ar 3:0. 
    «Jēkabpils lūšu» rindās pa 14 punktiem bija Jānim Medenim un Ērikam Voroņko, savukārt Armands Āboliņs iekrāja  10 punktus.
     Jēkabpilieši  pašlaik ar 25 punktiem ieņem 1.  vietu turnīra tabulā, taču sekotāji «Bigbank Tartu»   un «Saaremaa VK»   aizvadījuši par diviem mačiem mazāk. Tieši ar saliniekiem «lūši» tiksies Kuresārē 7. decembrī savā nākamajā mačā. 
      Vēl pirms šīs spēles LVF paziņoja «Credit24» meistarlīgas 1. apļa  individuālās statistikas līderus Latvijas komandās. Divi labāko spēlētāju balvu ieguvēji ir Jēkabpils  komandā. Par labāko bloķētāju kļuvis Vladislavs Blumbergs, kurš 1. apļa spēlēs ar bloku guvis 25 punktus un šajā elementā ir līderis visā  līgā. Sa­vukārt labākais servju uzņēmējs bijis Armands Āboliņš, kurš   veiksmīgi uzņēmis 68% servju, no kurām 39% servju uzņemtas nevainojami.
       Savukārt «Jēkabpils juniori/JSS» otrā apļa spēles nacionālajā līgā uzsāka svētdien, izbraukumā Sējā tiekoties ar līgas pastarīšem «Jaunsardzi/MSĢ».  «Juniori» uzvarēja ar 3:1 (25:20; 19:25; 25:23; 25:22). Kristers Dardzāns guva 17 punktus, Reinis Prīdāns – 14, Gustavs Freimanis – 12, Toms Prokopenko – 11. Nacionālās līgas Austrumu zonā jēkabpilieši pašlaikt ar 14 punktiem ir otrie. Nākamo maču «Juniori»  aizvadīs 8. decembrī mājās pret līderiem «VK Ezer­zeme/DU». 
 
Foto no SK "Jēkabpils lūši" facebook lapas

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru