Jums piemērotu datoru plašais piedāvājums soļa attālumā
Apmaksāts raksts

Ir pagājuši laiki, kad jāstāv garās rindās, lai iegūtu kāroto. Tagad preču, tostarp datoru, plašais piedāvājums ir ērti pārskatāms ar pāris klikšķu palīdzību.
 
Datoru veidi:
 
Torņkonfigurācijas dators
    Tradicionālajam datoram ir liels un ietilpīgs taisns korpuss, kas sava izmēra dēļ parasti atrodas zem galda. Nedrīkst nepieminēt to, ka, lai arī šāda veida dators ir apjomīgs, tas piedāvā nepārspējamu daudzpusību un iespēju uzlabot vai nomainīt tā detaļas, lai uzlabotu tā iespējas un kalpošanas laiku. 
Torņkonfigurācijas un horizontālās formas modeļiem ir mazāk vietas iekšpusē.
 
Kompaktais dators
    Šajos mazajos datoros, kas pazīstami arī kā maza izmēra formas datori vai mini personālie datori, ir iekļauti specializēti komponenti, piemēram, daudzfunkciju datora gadījumā, bet bez iebūvēta ekrāna.
 
Daudzfunkciju dators
    Ja Jūs meklējat universālu galddatoru ar lielu ekrānu, bet kompaktu izmēru, “viss vienā” var būt tieši tas, kas Jums nepieciešams. Šajos galddatoros visas daļas un monitors ir vienā blokā, kas izskatās tāpat kā galda monitors. 
    Kur atrodas dators? Pats dators parasti ir iebūvēts aiz ekrāna. Lai arī tiem trūkst tradicionālās uzlabošanas iespējas, kā tas ir torņkonfigurācijas datoriem, tie ietaupa vietu.
 
Torņkonfigurācijas vai daudzfunkciju datora priekšrocības
 • Savienojumi: torņkonfigurācijas modelī papildu telpa parasti nozīmē, ka Jūs atradīsiet plašāku savienojumu portu klāstu. Viens no modeļa piemēriem ir HP 600 G1 ar sešām USB pieslēgvietām.
 • Dzesēšana: lielāki ventilatori un vairāk telpas nodrošina labāku dzesēšanu, tāpēc varat izmantot augstākās klases komponentus, piemēram, ātrākus procesorus un grafiskās kartes.
 • Vieta: tradicionāls korpuss nodrošina daudz vairāk vietas iekšpusē, salīdzinot ar klēpjdatoru vai universālu modeli. Šo vietu var aizpildīt ar papildu diskiem vai otru grafisko karti. Mūsdienīgiem datoriem ir SSD cietais disks, kas nodrošina daudz ātrāku palaišanu un darbību. Viens no nedaudzajiem modeļiem ir ORKA PREMIUM 12 ar 240 GB SSD disku.
 • Jauninājumi: tradicionāla torņkonfigurācijas galddatora korpuss piedāvā daudz lielāku elastību, lai nomainītu vai atjauninātu detaļas, tāpēc darbvirsmas dators var darboties daudz ilgāk ar dažiem labi izvēlētiem jauninājumiem.
 • Daudzpusīgums: Jums nav jāpērk gatava kaste. Jūs varat pielāgot galddatoru atbilstoši savām vajadzībām un budžetam.
 • Izmaksas: lielāks izmērs var nozīmēt lielākus finansiālus ietaupījumus – lai padarītu lietas mazas, tas maksā vairāk.
Mūsdienās datoru plašais piedāvājums ir viegli pārskatāms. Datorus ražo dažādi ražotāji, piemēram, Lenovo, HP, Dell un citi, kurus ir iespējams atlasīt arī internetveikala 220.lv meklētājā. Detalizētais apraksts ļaus saprast, vai Jums būs pietiekama atmiņas vieta, jaudīga dzesēšana spēļu spēlēšanai, vai pēc laika varēsiet ērti nomainīt kādu datora daļu pret jaudīgāku, un citas lietas, kas Jums var būt svarīgas mācībām, mājām un darbam.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

 1. Jurka
  Jurka
  pirms 8 mēnešiem

  Par datoriem arī GedertsPiebriedis neko nav pateicis, tas gan dīvaini.

  Atbildēt

Pievienot komentāru