Juniori piektajā setā saplosa Ozolniekus , bet  Jēkabpils Lūšiem neveiksmīga nedēļas nogale

Sestdien dienā Nacionālajā līgā volejbolā “Jēkabpils Juniori” aizvadīja otro maču. 2. vidusskolas zālē viņu pretinieki bija VK “Ozolnieki”.
    Pirmais sets pagāja ar viesu pārsvaru, taču galotnē mājinieki iekodās un no 13:17 panāca 24:24. Diemžēl nākamajās divās izspēlēs veiksmīgāki bija “Ozolnieku” volejbolisti, un setu viņi uzvarēja ar 26:24.
   Otrajā setā pārsvars  jau bija mājiniekiem, un viņi uzvarēja ar 25:18. Labi mūsējie aizvadīja arī trešā seta vidusdaļu, izvirzoties vadībā ar 20:14, bet  galotnē radās problēmas ar uzvaras punkta pielikšanu. Viesi panāca 23:23, taču setā pārāki atkal bija “Juniori – 25:23.  Ceturtajā setā pēc līdzīga sākuma  otrajā  pusē jēkabpilieši demonstrēja vājāku sniegumu, piekāpjoties ar  19:25.
    Toties zelta setu mūsējie uzsāka graujoši, gūstot vienu punktu pēc otra. Pretinieki nepaspēja attapties, kad mūsējie bija vadībā ar 10:1.  Arī atlikušie punkti tika gūti lieki nenervozējot ne sevi, ne skatītājus - 15:4 setā un 3:2 visā spēlē.
    Tā bija Jēkabpils komandas otrā uzvara. Ar 5 punktiem divās spēlēs “Juniori” ir 2. vietā.
    Kristeram Dardzānam šajā mačā  24 punkti, Matīsam Petjukevičam 18, bet Kristeram Silam – 12.
   Nākamo maču "Jēkabpils Juniori “ aizvadīs izbraukumā  3. novembrī  pret VK “Aizkraukle”.

Savukārt vakarā Jēkabpils Sporta namā "Jēkabpils Lūši" Credit24 meistarlīgā uzņēma Tallinas "Selver".  Mača sākums "Lūšiem" bija veiksmīgs un pirmajā set'[a viņi ieguva četru punktu pārsvaru (16:12). Sekoja trīs neveiksmīgas servju uzņemšanas, igauņi rezultātu izlīdzināja un  galotnē uzvarēja ar  25:23. Otrais sets aizritēja episkā cīņā - "Lūši" neizmantoja 10 setbumbas un piekāpās ar 37:39.  Arī treša seta vidū mūsējiem bija 5 punktu pārsvars (12:7). Vēlāk tas saruka līdz 19:17, bet pirmā setbumba tomēr bija viesiem. Tā palika neizmantota, bet savu iespēju aizķerties mačā palaida garām arī  "Lūši" . Pēdējos trīs punktus  guva viesi un viņi izcīnīja uzvaru setā ar 27:25, bet mačā - ar 3:0, sagādājot "Jēkabpils Lūšiem" otro zaudējumu šosezon.  Jānim Medenim 18 punkti, Rihardam Puķītim - 12, Vladislavam Blumbergam un Ērikam Voroņko - pa 11.
   Nākamajā spēlē svētdien pret VK «Rakvere» arī tika piedzīvots zaudējums ar 0:3, pie tam īsta cīņa iznāca tikai 1. setā, ko mūsējie zaudēja ar 25:27. Turp­mākajos divos setos mājinieki zaudēja pārliecinoši ar  17:25 un 19:25.  Šajā mačā R. Puķītis guva 12 punktus, bet M. Petjukevičs – 9.
Pēc šīm neveiksmēm «Jēkabpils lūši» ir nokrituši uz 7. vietu. Nākamās divas spēles jēkabpilieši aizvadīs izbraukumā Igaunijā 3. un 4. novembrī pret «Bibank Tartu» un «TalTech».