Kā atjaunot savas mājas?
Apmaksāts raksts

Rutīnas pārņemta dzīve bieži piespiež ķerties pie pārmaiņu veikšanas, un bieži vien cilvēki vēlas sākt ar mājas iekšpusi. Kardināls remonts var būt dārgs un laikietilpīgs process, tāpēc alternatīva tam būtu mājas telpu atjaunināšana. Veco, novecojušo, bojāto lietu aizstāšana ar jaunām, ne tikai maina istabas tēlu, bet arī ievērojami paceļ noskaņojumu.
 
Gleznas
Vēloties atdzīvināt telpas, piešķiriet tām jaunas krāsas, gleznas tam ir lieliski piemērotas. Ir bezgala daudz ideju un dizaina stilu, taču svarīgi izvēlēties to, kas der un patīk tieši jums, tāpēc jūtieties brīvi ienirt radošajā darbā un eksperimentēt, izvēloties kolāžas un kombinācijas. Lai glezna būtu vēl unikālāka un oriģinālāka, to variet uzgleznot jūs pats - tādā veidā jūs atpūtīsieties no ikdienas rutīnas.
 
Augi
Tā ir tiesa, ka augi mājas padara dzīvīgākas, mājīgākas. Taču daudzi izvairās audzēt tos, jo tiem ir nepieciešama pastāvīga aprūpe. Mūsdienās jūs varat atrast visdažādākos un eksotiskākos augus, kuru kopšana neprasa daudz laika, tāpēc ikviens var izvēlēties tādu, kas priecēs un radīs mājīgumu, neuztraucoties, ka tas novītīs.
 
Gultas veļa
Daudziem gulta ir visērtākā un jaukākā vieta, it īpaši agrā rītā. Lai arī tikko mazgāta gultas veļa paceļ garastāvokli, nevajadzētu baidīties atvadīties no vecās un iegādāties jaunu. Krāsaina vai vienkrāsaina, zīda vai kokvilnas, dārga vai lētāka gultas veļa, tā uzreiz atjaunos guļamistabu. Piemērus var atrast šeit: nostra.lv
 
Aizkari
Gaismu, kas iekļūst telpā, var apslāpēt vai pastiprināt ar aizkaru palīdzību. Tas ir ne tikai funkcionāli, ar tiem tāpat arī var mainīt telpas izskatu, piemēram, uz ilūzijas pamata to padarīt lielāku vai mazāku. Paturot to prātā, un izvēloties aizkaru garumu, krāsu, materiālu, mājām iespējams piešķirsiet jaunas krāsas.
 
Paklāji
Kaut arī no paklājiem atsakāmies arvien biežāk to kopšanas dēļ, tā joprojām ir viena no mājīguma piešķirošajām interjera detaļām. Paklāju izvēles klāsts ir ļoti plašs krāsu un materiālu ziņā, tāpēc atrast attiecīgo dzīvojamajai istabai vai guļamistabai nevajadzētu būt grūti, un rezultāts noteikti iepriecinās.
 
Tekstils
Viens no populārākajiem un vienkāršākajām darbiem, tiecoties atjaunot mājas interjeru, ir saistīts ar tekstilizstrādājumiem. Pledi, sofas, spilvendrānas ir viens no galvenajiem krāsu akcentiem interjera dizainā, ar šo ir jautri eksperimentēt, saskaņot un radīt telpām jaunu izskatu.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru