Kā iekārtot ērtu un gaumīgu vannas istabu?
Apmaksāts raksts

Vannas istaba ir viena no svarīgākajām telpām ikvienā mājoklī, tādēļ svarīgi, lai tā būtu maksimāli ērta un gaumīga. To var panākt, izvērtējot savas vajadzības un piemeklējot atbilstošus risinājumus. Turpinājumā daži padomi, kas palīdzēs iekārtot skaistu un ērtu vannas istabu. 
 
Vajadzību izvērtēšana
Vispirms jau jāsaprot, kādas ir mājokļa iemītnieku individuālās prasības – piemēram, kāds labprātāk mazgājas dušā, cits – dod priekšroku vannai. Tāpat jāizvērtē, kas vēl atradīsies vannas istabā. Piemēram, ja šajā telpā tiks mazgāta arī veļa, tajā jāparedz vieta arī veļas mašīnai. 
 
Telpas platība un specifika
Nākamais solis ir izvērtēt telpas platību – tas ir svarīgi, lai varētu izvēlēties piemērotākos risinājumus atbilstošos izmēros. Jāņem vērā ne vien telpas platība, bet arī forma, ūdens pievadu un kanalizācijas izvadu izvietojums, kā arī citi aspekti. Ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistiem, lai atrastu savai vannas istabai piemērotākos risinājumus. 
 
Telpas iekārtojuma plāns
Pirms došanās uz veikaliem, lai iegādātos visu nepieciešamo, vēlams  izveidot telpas iekārtojuma plānu, paredzot tajā konkrētu vietu katram no elementiem. Tas palīdzēs saprast, kas tieši nepieciešams un kādām niansēm pievērst uzmanību, izvēloties vienu vai otru lietu. 
 
Klasiskas vērtības vai modernāki risinājumi?
Lai arī santehnikas izstrādājumu izvēle ir nudien daudzveidīga, iekārtojot vannas istabu, daudzi dod priekšroku klasiskām vērtībām – lakoniskā stilā ieturētām vannām, tualetes podiem, izlietnēm. Tas pats attiecas arī uz toņiem – lai arī piedāvājumā valda krāsu bagātība, baltā joprojām ir krāsa numur viens. Tā iederas ikvienā interjerā, tādēļ būs labs ilgtermiņa ieguldījums. 
Daudzi, piemeklējot santehniku savai vannas istabai, uzmanību pievērš arī ražotājiem, priekšroku dodot pārbaudītām vērtībām. Piemēram, tualetes pods Cersanit ir kvalitatīvs risinājums, kas lieliski iederēsies ikvienā tualetes telpā. Arī modeļu klāsts ir pietiekami liels, lai katrs varētu atrast tādu, kāds patīk vislabāk. 
 
Vannu vai dušu?
Galvenais elements ikvienā vannas istabā, protams, ir vanna vai duša. Tāpēc aktuāls jautājums, ko tad izvēlēties – dušu vai vannu? Ja ir vēlme un arī telpas platība atļauj, protams, var ierīkot abas – gan dušu, gan vannu. Bet, ja ir jāizvēlas, jāņem vērā gan telpas platība, gan savas individuālās vēlmes. Mazākās vannas istabās ierasts uzstādīt dušas kabīni, taču tas, protams, nav vienīgais iespējamais risinājums- šobrīd nopērkamas dažādu formu un izmēru vannas, kas lieliski iederēsies dažādās vannas istabās. Piemēram, stūra vannas ir īpaši piemērotas nelielām vannas istabām, turklāt tās būs arī stilīgs telpas papildinājums. 
 
Kur iegādāties visu nepieciešamo vannas istabas iekārtošanai?
Kad aktuāla vannas istabas labiekārtošana, pēc visa nepieciešamā ierasts doties uz kādu no specializētiem veikaliem. Tomēr tas nav vienīgais risinājums – vannas, dušas kabīnes, tualetes podus un visu pārējo vannas istabai nepieciešamo var iegādāties arī internetā. Tā ir iespēja visu nepieciešamo atrast un pasūtīt jebkurā sev ērtā laikā, neizejot pat no mājām. Iepērkoties internetā, svarīgi:
  • Izvēlēties uzticamu veikalu;
  • Rūpīgi iepazīties ar preču aprakstiem;
  • Uzzināt visu par piegādi un tās izmaksām;
  • Paturēt prātā, ka, iepērkoties tiešsaistē, spēkā ir distances līgums, kas nosaka – pircējam ir tiesības 14 dienu laikā atdot preci atpakaļ pārdevējam, ja tā kādu iemeslu dēļ tomēr neatbilst prasībām. 
Vannas istabai jābūt gaumīgai un ērtai. Lai panāktu šo efektu, jāizvērtē savas vajadzības un jāizvēlas tām atbilstoši risinājumi. Mūsdienās, kad piedāvājums ir tik daudzveidīgs, šis uzdevums nav nemaz tik sarežģīts. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru