Kā izvēlēties mēbeles vannasistabai?
Apmaksāts raksts

Kad pienācis laiks iegādāties mēbeles vannasistabai, var izrādīties, ka tas nemaz nav tik vienkāršs uzdevums. Ko ņemt vērā, lai izvēlētos ilgtspējīgus un funkcionālus risinājumus? Par to vairāk raksta turpinājumā! 
 
Mēbeļu izmērs
Vairumā gadījumu vannasistabas ir nelielas, tādēļ jāizvēlas kompaktas mēbeles. Mazās vannasistabās lieliski iederas stūra plaukti, kā arī skapīši zem izlietnes. 
Lielākās telpās iekārtojuma iespējas ir plašākas. Lai saprastu to, kāda izmēra mēbeles izvēlēties, vispirms izveidojiet izkārtojuma plānu. Veiciet precīzus mērījumus, lai pēc mēbeļu iegādes nenāktos vilties. 
 
Materiāls un krāsa
Pievērsiet uzmanību ar materiāliem. Jāņem vērā, ka vannasistabā ir augsts mitruma līmenis, tādēļ ļoti būtiska ir arī mēbeļu apdares kvalitāte. Izvēlieties mēbeles, kas īpaši piemērotas tieši šai telpai. 
Mēbeļu krāsa lielākoties ir gaumes jautājums, tomēr jāņem vērā tas, ka mazās vannas istabās labāk iederēsies gaišāku toņu mēbeles, savukārt akcentus varat izvēlēties spilgtākus. 
 
Konstrukcija 
Būtisks aspekts ir arī mēbeļu konstrukcija. Piekarināmas vai uz augstākām kājiņām esošas mēbeles ir praktiskākas, jo ļaus vieglāk veikt telpas uzkopšanas darbus. Būtiski - ja izvēlaties pie sienas stiprināmu plauktu vai skapīti, vispirms pārliecinieties, ka sienas konstrukcija izturēs tā svaru. 
 
Komplektācija
Vannasistabas mēbeles iespējams iegādāties gan jau saliktā, gan izjauktā veidā. Izvēloties pirmo variantu, vairs nebūs jādomā par mēbeļu salikšanu - tās tikai jāaizved uz māju un jānoliek tām paredzētā vietā. Tomēr, atkarībā no mēbeļu skaita un izmēra, var būt jāmeklē ietilpīgāks transports. Mūsdienās liela daļa veikalu mēbeļu piegādi nodrošina paši.
Savukārt, ja iegādāsieties mēbeles izjauktā veidā, tās būs vienkāršāk transportējamas, taču būs jādomā par to pareizu salikšanu. Un tas ne vienmēr ir tik vienkārši, kā sākumā varētu šķist! 
 
Tirdzniecības vieta 
Kur iegādāties kvalitatīvas un mūsdienīgas mēbeles? Iespējas ir dažādas - gan mēbeļu veikalos klātienē, gan arī internetā. Ja esat labu vannasistabas mēbeļu meklējumos, ieskatieties arī uzņēmuma Reaton piedāvājumā, kur atradīsiet kvalitatīvus risinājumus tieši Jūsu mājoklim. Izvēlei tiek piedāvāti arī jaucējkrāni, vannas, duškabīnes, izlietnes, tualetes podi, kā arī dažādi aksesuāri - viss, kas vajadzīgs šīs svarīgākās telpas iekārtošanai. Ieskatieties un izvēlieties sev aktuālo - www.interior.reaton.lv.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru