Kā izvēlēties piemērotāko dīvānu savam mājoklim?
Apmaksāts raksts

Iegādāties dīvānu nav grūti, savukārt iegādāties dīvānu, kas būtu piemērots mājoklim bieži vien ir diezgan sarežģīti. Tas pats attiecas arī uz situāciju, kad nepieciešams galds vai kāda cita mēbele.
Dīvāni šobrīd ir ļoti plašā piedāvājumā, tomēr svarīgi atcerēties, ka, izvēloties dīvānu, ir nepieciešams pievērst uzmanību ne tikai dīvāna krāsai, bet arī citām būtiskām lietām. Piedāvājam iepazīties ar TOP 5 kritērijiem, izvēloties labāko dīvānu mājoklim. 
 
Dīvāna funkcionalitāte
 
Kā zināms, dīvāns dzīvojamajā istabā pilda vairākas funkcijas. Ja dīvānu vēlas iegādāties ģimene, tad svarīgi ņemt vērā to, ka ikviens ģimenes loceklis vēlēsies atrast vietiņu, kur apsēsties, tāpēc ir svarīgi izvēlēties gana lielu dīvānu, lai visiem uz tā atrastos kāda brīva vieta. Dīvāngultas būs lielisks risinājums.  Izvēloties dīvānu, ir ļoti svarīgi iztēloties dažādus scenārijus, kuros šis dīvāns būs nepieciešams. Piemēram, ja ciemos ierodas liels draugu pulks – kur visi sasēdīsies? Savukārt, ja dzīvo viens un ciemiņi mājās nav bieži, tad ir vērts izvēlēties mazāku dīvānu, kas neaizņems pārāk daudz vietas. Pie viena noteikti iesakām ielūkoties arī kādi galdi ir piedāvājumā, lai varētu pieskaņot labāko variantu viesistabai. 
 
Izvelkams vai neizvelkams
 
Vēl viens kritērijs, kuram noteikti ir vērts pievērst uzmanību, izvēloties dīvānu, protams, ir tas, vai konkrētais dīvāns ir izvelkams vai neizvelkams. Ja plānojat dīvānu izmantot ne tikai kā dīvānu, kurā uzņemt ciemiņus vai vakaros paskatīties televizoru, bet arī kā guļvietu, tad, protams, izvelkami dīvāni būs lielisks risinājums. 
 
 
Dīvāna uzbūve un izmantotie materiāli
 
Izvēloties īsto dīvānu, ir svarīgi noskaidrot kā konkrētais dīvāns gulta ir uzbūvēts. Ņemiet vērā kādi materiāli izmantoti karkasa konstrukcijai, pildījumam, kā arī polsterējumam. Vislabāk, protams, ja konstrukcija ir veidota no masīva koka vai stingra metāla, jo tad dīvāngultas kalpos daudz ilgāk nekā, piemēram, ja tā konstrukcija būs no plātņu materiāliem. Tas saistīts ar to, ka, izvēloties dīvānu no šāda veida konstrukcijas, tas būs izturīgāks, nemainīs savu ģeometriju, piemēram, atrodoties saulē vai pie radiatora. 
 
Stūra dīvāns vai parasts
 
Dīvānu piedāvājums ir ļoti plašs, tāpēc noteikti svarīgi pievērst uzmanību arī tam, vai vēlaties iegādāties stūra dīvānu vai klasisko dīvānu. Stūra dīvāns būs lieliski piemērots, ja plānojat uzņemt ciemiņus, jo tādā veidā būs iespējams sasēdināt lielāku cilvēku skaitu. 
 
 
Audums un krāsas izvēle
 
Ja vēlaties, lai iegādātais dīvāns izskatītos lieliski ne tikai iegādes dienā, bet arī pēc vairākiem gadiem, ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību dīvāna audumam. Ir vērts iegādāties dīvānu, kuram ir augstas kvalitātes audums, kam būs lieliska krāsas noturība pret izbalošanu, kā arī augsta nodilumizturība. 
Un visbeidzot, protams, ir vērts pievērst uzmanību arī dīvāna krāsai. Ir vērts iedziļināties mājokļa interjerā, piemēram, kādā krāsa ir galdi, un saprast kādas krāsas dīvāns vislabāk iederētos Jūsu mājoklī. Piemēram, ja viss ir ieturēts noteiktos krāsas toņos, noteikti ir vērts pieturēties pie izvēlētās krāsas buķetes, lai radītu harmonisku mājokļa iekārtojumu. 
 
Cerams, ka kāds no šiem padomiem noderēja arī Jums. Dīvāna izvēle un iegāde ir diezgan atbildīgs notikums, tāpēc ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību visiem šiem kritērijiem, lai iegādātos pašu labāko variantu. Nekādā gadījumā nevajadzētu izvēlēties dīvānu pēc “patīk” un “nepatīk” principa. Ja vēlaties, lai dīvāns kalpotu vairākus gadus ir svarīgi pievērst uzmanību visiem šiem kritērijiem, lai izvēlētos pašu labāko un noturīgāko variantu. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru