Kā izvēlēties praktiskas un skaistas guļamistabas mēbeles?
Apmaksāts raksts

Guļamistabas iekārtošana ir vienlaikus aizraujoša un satraucoša. Ikviens no mums priecātos par jaunu gultu, kumodi, skapi, gultas veļu, aizkariem un citiem interjera elementiem. Taču, lai līdz pilnīgam iekārtojumam nonāktu, vispirms ir jāiziet cauri grūtākajam posmam – īsto preču izvēlei un iegādei. Piedāvājums dažādos veikalos, tai skaitā, interneta veikalā 220.lv ir milzīgs, tādēļ šis uzdevums nebūt nav vienkāršs. Turpini lasīt, ja vēlies uzzināt, kā pareizi izvēlēties guļamistabas mēbeles!
 
Kam mēbeles paredzētas?
Ir svarīgi, vai mēbeles plānots iegādāties pieaugušo, bērnu vai pusaudžu guļamistabai. Katrai telpai būs jāievēro atšķirīgi stila un dizaina principi. 
 
Kāds ir pieejamais budžets?
Protams, ka piedāvājuma izpēte pirms iepirkšanās ir prātīgs solis, taču nav ieteicams to darīt, kamēr nezini, cik daudz naudas vari tērēt. Mēbeles ir salīdzinoši liela investīcija, tādēļ ir jābūt godīgam pret sevi, lai saprastu, vai savas ieceres vispār vari īstenot. Ja tomēr saproti, ka visu sapņu realizācijai šobrīd naudas nepietiek, Tev ir dažas alternatīvas:
  • Pagaidām iegādājies tikai vienu mēbeli, kas ir visvairāk nepieciešama, bet pārējo nopērc tad, kad būs pietiekami daudz līdzekļu;
  • Iepērcies interneta veikalā 220.lv, jo šeit regulāri pieejamas dažādas akcijas un atlaides, kā arī ikdienā precēm ir pieņemamas cenas;
  • Dod priekšroku mēbeļu komplektiem, kas var izmaksāt lētāk nekā atsevišķi elementi. 
 
Kāda nozīme ir kvalitātei?
Protams, ka neviens nevēlas iegādāties mēbeles, kas izjūk jau pēc pāris mēnešiem. Taču tas arī nenozīmē, ka obligāti jāpērk paši dārgākie modeļi. Tavam budžetam ir milzīga loma lēmumu pieņemšanas procesā. Ir vērts ieguldīt mazliet vairāk, lai nopirktu augstākas kvalitātes mēbeles, it īpaši, ja vēlies, lai gulta būtu ērta un piemērota Tavām vajadzībām, skapis būtu ērti lietojams un ietilpīgs. Neaizmirsti arī par laba matrača iegādi, kas nereti ir pat svarīgāks par pašas gultas karkasu. 
 
Cik liela ir telpa?
Ja iekārtot nepieciešams nelielu guļamistabu, nav vērts pirkt milzīgu gultu vai platu skapi. Tajā pašā laikā arī nevajadzētu “krist otrā galējībā”, izvēloties pārāk mazas mēbeles. Visā jācenšas ievērot samērību. Pirms veic jebkuru pirkumu, rūpīgi izmēri pieejamo vietu, lai pārliecinātos, ka mēbeli tiešām tur iespējams novietot. 
 
Kas Tev nepieciešams?
Iespējams, Tu vēlies nomainīt esošās mēbeles vai arī iekārtot pilnīgi jaunas, tukšas telpas. Varbūt iegādāties plāno tikai atsevišķas mēbeles telpu atsvaidzināšanai. Jebkurā gadījumā Tev ir jāzina, ar ko sākt. Piemēram, ja guļamistabā negulēsi vienatnē, ieteicams parūpēties tikai par gultu, bet arī naktsskapīti. Ja Tavs partneris ir gara auguma, jāpadomā par atbilstošu gultas izmēru un augstumu. Padomā, vai esošais skapis ir pietiekami ietilpīgs, lai saliktu visu apģērbu un citas mantas, vai arī jāiegādājas kas lielāks?
Protams, ņem vērā arī savu dzīvesveidu. Iespējams, Tavu ideālo svētdienu raksturo laiska zvilnēšana lielā gultā kopā ar visu ģimeni. Varbūt bērni joprojām ik pa laikam mēdz gulēt pie vecākiem? Šādos gadījumos lielāka gulta būs laba izvēle.
 
Kādu stilu vēlies redzēt savā guļamistabā?
Ja Tev patīk mūsdienīgs telpu iekārtojums, Tev, visticamāk, jāizvēlas stilīga gulta ar slaidām līnijām un netradicionālās krāsām. Interesanti izskatīsies arī pelēki vai melni skapji un komodes, kas būs pilnīgs kontrasts tradicionālajam koka dizainam. Varbūt Tu vēlies iekārtot guļamistabu Skandināvu stilā? Noteikti ielūkojies 220.lv, jo šeit īpaši esam atlasījuši preces, kas patiks šī un arī citu stilu cienītājiem!

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru