Kā izvēlēties stilīgas mēbeles Tavam dārzam?
Apmaksāts raksts

 
Sākusies vasara un daudzi no mums pavada brīvo laiku dārzos un terasēs. Ja vēlies labiekārtot savu dārzu un iegādāties jaunas mēbeles, īstais risinājums būs interneta veikals 220.lv.
     Interneta veikala 220.lv piedāvājumā ir daudzveidīgi dārza mēbeļu komplekti, ērti galdi un soli, dažādu izmēru palikņi, skaistas sauļošanās gultas, stilīgi saulessargi, kā arī bērnu smilšu kastes.  220.lv piedāvā arī dažādas citas preces un izdevīgas atlaides.
 • Pirms mēbeļu iegādes pārdomā gan savu budžetu, dārza platību, mēbeļu funkcionalitāti, to materiālu un vēlamo dizainu. Iegādājies mēbeles no kvalitatīviem materiāliem un pazīstamiem zīmoliem. 
 • Izmēri vēlamo vietu dārzā, lai precīzi zinātu,  kur tieši atradīsies jaunās mēbeles. Tas palīdzēs labāk iekārtot dārzu. 220.lv interneta veikalā visām precēm ir norādīti izmēri, lai būtu iespējams labāk izplānot, kur un kādā leņķī vislabāk novietot dārza mēbeles. 
 • Augstas kvalitātes dārza mēbeļu komplekti, kas izgatavoti no plastmasas izskatīsies ļoti dabiski jebkurā dārzā un neprasīs gandrīz nekādu papildus kopšanu.
 • Viegli kopjamas ir arī alumīnija un metāla dārza mēbeles ar tekstila virsmām. Veikals 220.lv piedāvā iegādāties dažādu stilu solus un atpūtas krēslus, ko varēsi atstāt ārā pat lietus laikā, jo šāda veida mēbeļu materiāli izžūst salīdzinoši ātri.
 • Savukārt klasiskas dārza mēbeles no koka vai plastmasas pinumiem Tavā dārzā kalpos ilgāk, ja tās kopsi pareizi. 220.lv preču piedāvājumā ir arī stilīgi spilveni, pārklāji krēsliem un pārvalki, kas piešķirs papildus mājīguma sajūtu ikvienā dārzā. 
 • Ja vēlies sarīkot dārza ballīti, Tev noderēs izturīgi pusdienu galdi, funkcionāli krēsli, labas kvalitātes dīvāni, ērti atpūtas un sauļošanās krēsli. 
 • Dažāda izmēra soli un krēsli no metāla vai masīvkoka būs izturīgi un kalpos visu gadu. Ja dārzā nav liels mitrums un temperatūras svārstību, tas būs lielisks sēdvietu risinājums.
 • Veido saskaņotu dārza dizainu. Ieteicams vadīties pēc tā, kas jau atrodas Tavā dārzā. Piemēram, koka terasē lieliski izskatīsies koka mēbeles. Ja šaubies un nevari atrast piemērotāko, 220.lv piedāvā iegādāties dažādus dārza mēbeļu komplektus. Dārza mēbeļu komplekti ir praktiski, jo visas mēbeles veidotas ir vienotā stilā, kas palīdzēs veidot saskaņotu dizainu. 
220.lv piedāvā iegādāties arī dažādus aksesuārus, kas palīdzēs radīt vienotu stilu Tavā dārzā: 
 • ērti spilveni, pārsegi, galdauti;
 • daudzveidīgas dārza lampas, laternas, āra sveces;
 • saulessargi.
Svarīgi ir zināt dārza platību, lai dārzs netiktu pārblīvēts ar liekām mēbelēm. Jāsaprot, cik cilvēki lietos mēbeles un kur dārza mēbeles tiks novietotas pēc sezonas beigām. 
 
Online veikals 220.lv saviem klientiem piedāvā ērtu iepirkšanos. Norēķinies par pirkumiem  skaidrā naudā vai veicot bankas pārskaitījumu. Tavām ērtībām pieejami arī līzinga pakalpojumi. 
 • Visām 220.lv precēm ir 24 mēnešu garantija, sākot no preces iegādes datuma. 
 • Saņem savas dārza mēbeles un citas preces uzreiz pēc to iegādes, izmantojot DPD servisa pakalpojumus. Pieejama piegāde arī uz pakomātiem Omniva, Latvijas Pasta nodaļām vai degvielas uzpildes stacijām Statoil visā Latvijā.

    Skaistas un funkcionālas mēbeles Tavam dārzam, smaržas un kosmētika, kvalitatīva TV un sadzīves tehnika, preces mājai, remontam un citi izdevīgi piedāvajumi nopērkami veikalā 220.lv.

     Ierīko stilīgu atpūtas vietu savā dārzā un izbaudi silto laiku. Mēbeles Tavam dārzam jāizvēlas pārdomāti, jo nereti sasteigti pirkumi ir nelietderīgi un tikai aizņems vietu Tavā dārzā.  Rūpīgi pārdomā sava dārza platību, mēbeļu cenu, to funkcionalitāti un materiālu. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

  Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru