Kā mājvietai izskatīties gaumīgai un dārgai?
Apmaksāts raksts

Mūsdienās, kad mēbeļu piedāvājumi ir teju katrā veikalā un interneta veikalos, tad apjukt no piedāvājuma klāsta ir pavisam vienkārši. Lai izvēlētos telpu iekārtojumu, mēbeļu dizainu, stilu un krāsu gammas, mums tas prasa noteiktu fokusu un saspringumu. Ja vēlies, lai Tavs mājoklis izskatītos gaumīgi, saskanīgi, un būtu funkcionāls, vienlaikus tā radīšanai neieguldot lielus finansiālos līdzekļus, izlasi šo rakstu! Uzzināsi, kā radīt dārga izskata telpu.
     Laiki mainās, un arī Tava gaume uz lietām un interjeru var mainīties laikam ejot līdzi, līdz ar to nemainīga vērtība ir tā sauktā mūžīgā klasika- interjers un lietas interjerā, kas ir klasiski nemainīgos toņos- balts, melns vai dabīgs koka tonis. Starp citu, koks kā materiāls mēbelēs vai grīdās ir patiesi milzīga vērtība, un jebkuru interjeru padara ne tikai siltu, bet arī vizuāli daudz dārgāku un simpātiskāku. 
     Kas attiecas uz grīdu -, ja nevēlies likt jaunu grīdu, tad bieži vien ir iespējams veco koka grīdu restaurēt un iegūt tai svaigas un dārgas grīdas izskatu. Tāpat arī, ja vēlies, lai interjers mājoklī paliek klasisks un neapniktu, tad sienu un grīdu apdari atstāj mierīgos toņos. Tieši tāpat arī ar mēbelēm. Ja ieliksi savā virtuvē, piemēram, spilgti oranžu virtuves iekārtu, tad, iespējams, jau pēc gada Tev šis tonis būs apnicis un vēlēsies ko pieklusinātāku. Izvēlies akcentus mājoklī radīt tieši ar mazākām lietām, nevis lielām! 
     Dekoratīvā apdare mājoklī var būt dažāda, tomēr vispirms izvērtē, kādas ir mājokļa telpas- ir vietas, kuras var atjaunot un restaurēt, un dot otru elpu, piemēram, jauns sienu krāsojums vai esošo grīdu atjaunošana. Krāsu gammām ir liela nozīme, it īpaši, ja telpa ir maza izmēra. Mazā telpā gaišie toņi, it īpaši pasteļu toņi, radīs telpiski paplašināta skata sajūtu. 
    Liela nozīme ir arī mēbelēm, jo mēbeles ir lielākās lietas, kas vizualizē telpu (aiz sienu un grīdu apdares). Lai telpa nepazaudētu gaumīgumu, pieskaņo mēbeles apdares toņiem vai prettoņiem. Krāsu gammu saskanību droši var meklēt interneta dzīlēs, kur uzskatāmi vari redzēt to, kā tie blakus viens otram izskatās, piemēram, tumši zils ar baltu krāsu- sienas baltas, bet virtuves iekārta tumši zila. 
      Ļoti nozīmīgi arī ir dizaina elementi- plaukti, lustras, vāzes un pat dekoratīvi skaisti virtuves galdi var kļūt par akcentu klasiski skaistā mājoklī un radīt dārgas telpas iekārtojuma sajūtu. Virtuves galdi ir moderni gan ar metāla kājām un koka galda virsmu, gan arī ar koka kājām un baltu virsmu. Izvēles iespējas ir ļoti plašas. Izvēloties pārdomā interjera knifiņus, jo, iespējams, ka Tavā mājoklī tieši tas būs telpas centrs vai galvenais akcents.
    Lielisku kopskatu telpai vari radīt ar jau minētajām pieklusinātajām krāsu gammām, kā arī akcentiem interjerā. Vāzes ar svaigiem ziediem, vienkāršas, tomēr gaumīgas žalūzijas vai dienas un nakts aizkari, lustras un pat paklājs var būt no ekonomiskā gala, bet gaumīgi un dārgi tas izskatīsies tad, ja sakombinēsi visu telpu ar šīm lietām kopā. 
     Ja izvēlēsies vairākas krāsas, dažādas tekstūras, vairāku toņu spilgtos elementus, tad tas var radīt nospiestu sajūtu telpā, kā arī nesavilkt elementus kopīgā orķestrī. Meklē šos elementus ar mēbelēm vai nu vienkopus vienā vietā, vai stingri pieturies pie plāna atrast vairākās vietās, bet tā, lai nepazaudētu krāsu gammas. Fotogrāfē jau esošās mēbeles un dekotratīvo apdares toni, lai meklējot interjera priekšmetus, viss būtu vienots! 
    Virtuves galdi, skapīši, sekcijas, dīvāni, paklāji, interjera priekšmeti – visu vienuviet atradīsi interneta veikalā 220.lv.
    Lai izdodas radīt skaistu mājokli sev un savai ģimenei!

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru