Kā padarīt savu mājvietu īpašāku?
Apmaksāts raksts

Neatkarīgi no tā, vai tā būtu vannas istaba vai bērnistaba, vai varbūt guļamistaba, ikvienam ir vēlēšanās savu mājokli padarīt skaistu, omulīgu, īpašu un personisku. Mājas - tā ir miera osta, kur relaksēties un uzņemt spēkus nākamajai dienai, tāpēc būtiski, lai katrs stūrītis vairotu labsajūtu. Šajā rakstā pastāstīsim par aksesuāriem, kas mājās liks justies komfortablāk un tādējādi palīdzēs Tev justies labāk.
    Maz ir cilvēku, kuri ērti jūtas piekrautās telpās. Tāpēc, lai nebūtu sajūtas, ka dzīvo noliktavā, centies regulāri atbrīvoties no liekajām mantām. Atbrīvoties no tām vari ziedojot labdarībai vai atdodot kādam, kam tās nepieciešamas vairāk. Tā gan gūsi gandarījumu par labi izdarītu darbiņu, gan arī mājās jūtīsies brīvāk.
 
Priekšnams
  Pirmā telpa, kurā ienākam, ir priekšnams. Tā ir īpaša telpa, jo tā vienmēr būs pirmā, kuru pamanīs viesi, arī kurjeri, pastnieki, meistari, tāpēc šo telpu būtu ieteicams vienmēr uzturēt kārtībā. Lai to realizētu palīgā nāks sienas plaukti. Tos būtu ieteicams izvēlēties ar durvīm, lai saturs kuram katram tomēr nebūtu pārskatāms. 
    Tāpat nepieciešams arī apavu plauktiņš, un ieteicams novietot spoguli. Spogulis šajā telpā varētu būt tas, kas piešķirtu odziņu, jo tie nopērkami gan kā šūnas, gan apaļi, tiem var piegriezt formas pēc izvēles, piemēram, kā sievietes siluetu u.tml. Lai spogulis būtu vēl īpašāks, to var rotāt ar skaistu rāmi. Vēl priekšnamā mēdz izvietot āķīšus atslēgām, to gan ieteicams darīt vietā, kur tās nepamanīs nepiederošas personas.
 
Virtuve
Ja Tev ir ledusskapis, tad tas, visticamāk, ir dekorēts ar magnētiņiem un citiem niekiem no ceļojumiem, varbūt tur ir piespraustas zīmītes vai receptes. Šis ir objekts, kurš virtuvē parasti ir vispersonificētākais. Un tas nebūt nav slikti. Bet ieteicams neizmantot uzlīmes, jo gaume tomēr mainās un tās būs ķēpīgi noņemt. 
Tā kā virtuve parasti seko uzreiz pēc vannas istabas apmeklējuma un ir viena no pirmajiem gala mērķiem pēc pamošanās, tad tajā nepieciešami kādi dekori, kas sniedz enerģiju. Viens no tādiem varētu būt akvārijs. Mazu zivtiņu pārvietošanās pa to un krāšņās krāsas noteikti dos enerģiju.
 
Viesistaba
Viesistaba ir telpa, kurā visbiežāk kopā sapulcējas visa ģimene, un kur uzņemam arī viesus. Tāpēc to jācenšas iekārtot, lai interesanti būtu visiem. Aizvien populārāka kļūst dzimtas koku veidošana un tos goda vietā var skaisti nolikt tieši viesistabā, tas atgādinās ģimenei kopīgo vēsturi un citiem parādīs, ka ģimene - tā tiešām ir jūsu vērtība. Viesistabā var izvietot arī ģimenes fotogrāfijas, atzinības rakstus, sporta medaļas, lai vienmēr atgādinātu, kurā virzienā kopīgi dodaties. Ļoti patīkamu atmosfēru viesistabā rada arī kamīns.
 
Guļamistaba
Lielu daļu laika pavadām arī guļamistabā. Šajā telpā jāpadomā par niansēm, kas palīdzēs kārtīgi atpūsties. Vai nebūtu jauki un īpaši, ja guļamistabā būtu arī šūpuļtīkls vai pat šūpoles? Tajā varēsi kārtīgi relaksēties, piemēram, lasot grāmatas.
Kad esi sapratis, kuri aksesuāri Tev radīs prieku un patīkamas izjūtas, iegādājies tos  internetveikalā 220.lv! Šeit pieejami gan sienas plaukti, gan spoguļi, gan visa veida mēbeles. Nāc un ielūkojies arī Tu!
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru