Kā skaisti iekārtot mazu vannas istabu?
Apmaksāts raksts

Vannas istaba ir telpa, kur sakopjam sevi gan no rīta, gan dienas noslēgumā. Vannas istabā notiek mazgāšanās un dažādas relaksācijas procedūras. Svarīgi ir šo telpu iekārtot pārdomāti un atbilstoši Jūsu vajadzībām. Iekārtojiet vannas istabā vietu, kur ērti apsēsties un veikt skaistumkopšanas procedūras. Paredziet vietu arī veļas mašīnai un žāvētājam.
Ja Jums ir neliela vannas istaba, piemērotāka būs dušas kabīne nevis vanna. Tā neaizņems daudz vietas un ievērojami samazinās ūdens patēriņu. Dušas kabīnes izvēlē noteicošais ir tās izmērs. Svarīgi, lai Jums ir ērti tajā iekāpt, aizvērt durvis un kustēties. Atcerieties, ka no tās virzienā uz vannas istabas centru jāatstāj nedaudz brīvas vietas. Tas radīs pārdomātu izkārtojumu, Jūs varēsiet ērti izkāpt no dušas un noslaucīties.
Mazākās vannas istabās izlietni ieteicams novietot 80 – 95 cm augstumā (atkarībā no Jūsu auguma garuma). Aiz izlietnes, virzienā uz telpas centru atstājiet vismaz 1 metru brīvu vietu, lai Jums būtu ērti noliekties pār izlietni un izplest elkoņus. 
Spogulis ir būtisks vannas istabas priekšmets. Mazākās telpās lieliski izskatīsies apaļi spoguļi. Blakus spogulim novietojiet galdiņu, kur varēsiet salikt visus nepieciešamos higiēnas piederumus. Pievērsiet uzmanību apgaismojumam vannas istabā. Svarīgi, lai telpā būtu pietiekami gaišs un apgaismojumu varētu regulēt. Ļoti izdevīgas ir LED spuldzes, lampas un citi gaismas elementi.
Papildus plaukti būs ērts risinājums. Tajos varēsiet novietot higiēnas lietas, dvieļus, drēbes un citus piederumus. Nelielās vannas istabās plauktus izvietojiet pēc iespējas zemāk. Tas vizuāli paplašinās telpu.
Mazā vannas istabā ērti izmantojami būs plaukti uz ritenīšiem. Tur varēsiet salikt matu un ķermeņa kopšanas līdzekļus, dvieļus un citus higiēnas piederumus. Labi izskatīsies arī iebūvēts skapis virs klozetpoda, kur varēsiet novietot higiēnas piederumus.
Izveidojiet plauktu virs vannas istabas durvīm. Tur varēsiet turēt tualetes papīru iepakojumus, sadzīves ķīmiju un tīrīšanas līdzekļus. Svarīgi, lai mēbeļu virsmas būtu viegli kopjamas un izturīgas.
Pie durvīm piestipriniet āķīšus, lai varētu ērti pakārt halātus un dvieļus. 
Izvēlieties dominējošo krāsu, kas palīdzēs atrast piemērotākos aksesuārus un dizaina elementus. 
  • Baltā krāsa rada kārtības un tīrības sajūtu. Gaiši griesti un balti dizaina elementi telpu padarīs vizuāli lielāku. Balto krāsu varat kombinēt ar pelēkiem un bēšas krāsas toņiem. 
  • Mūsdienīgi izskatīsies arī zilas, zaļas vai zilganzaļas krāsas. Ja Jums ir maza vannas istaba, izvairieties no ļoti spilgtām krāsām, jo tās samazinās telpas platību. 
  • Ļaujieties fantāzijai un eksperimentējiet ar sienas un grīdas flīzēm! Izvēlieties dažādu krāsu flīzes, apgleznojiet tās ar dažādiem ornamentiem vai veidojiet krāsainas mozaīkas. Svarīgi, lai visi krāsu toņi būtu savstarpēji saskaņoti un veidotu vienotu noskaņu. 
Ja telpa nav liela, iegādājieties atbilstošas vannas istabas mēbeles un aksesuārus. Trauciņi šķidrajām ziepēm vai citiem mazgāšanās līdzekļiem neaizņem daudz vietas, ir praktiski un ērti lietojami. Mājīguma sajūtu radīs liels paklājs. Izvēlieties tādu, kam viena puse ir mīksta, bet otra puse ir veidota no gumijas. Šāda veida paklāji nesamirks un būs viegli kopjami. 
Izvietojiet maza izmēra augus, ja telpā ir logs, pietiekami daudz gaismas un laba ventilācija. Ja vannas istaba ir šaura un tumša, piemērotāki būs mākslīgie telpaugi. Mazas vannas istabas mēbeles  un piemēroti aksesuāri palīdzēs vannas istabu iekārtot skaisti un praktiski.
Vannas istabas mēbeles var pirkt interneta veikalā 220.lv, kur pieejama plaša izvēle, draudzīgas cenas un ātra piegāde.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru