Kafija ar pievienoto vērtību – konceptveikalā Esmilukafiju.lv
Apmaksāts raksts

Zinātnieki joprojām turpina pētīt kafijas pozitīvo ietekmi uz cilvēka organismu, norādot, ka, patērējot to samērīgā daudzumā, tiek radīti šādi efekti – sniedz enerģiju un uzlabo domāšanu, palīdzēt dedzināt taukus, uzlabo fiziskās spējas, samazina diabēta risku, samazina risku saslimt ar Parkinsona vai Alcheimera slimību vai sirds slimībām un padara mūs priecīgākus.
    Ar šiem iemesliem pilnībā pietiek, lai saprastu, ka kafija ir viens no labākajiem dzērieniem, kāds mums dots. Protams, to veidu mūsdienās ir ļoti daudz, un katrs var izvēlēties sev tīkamāko. Taču, ja vēlies pasaulē labākās kafijas šķirnes apskatīt vienuviet, kā arī tās iegādāties, Tev noteikti jāienāk interneta veikalā Esmilukafiju.lv. 
    Esmilukafiju.lv būs īstā vieta tiem, kuri novērtē augstvērtīgas kafijas un arī tējas pagatavošanu un baudīšanu, turklāt ne tikai restorānā vai kafejnīcā, bet arī savās mājās un birojā. Interneta veikalā iespējams iegādāties dažāda veida kafijas aparātus, brūvrīkus, dažādus piederumus un dāvanas. Taču lielākā Esmilukafiju.lv vērtība, protams, ir tā plašais un daudzveidīgais kafijas un tējas sortiments. 
    Šeit vari nopirkt gan maltu kafiju, kuru baudīt, piemēram, pilienu kafijas automātos un franču presē vai vienkārši uzliet krūzītē, kā arī iespējams iegādāties augstākā labuma kafijas pupiņas. Tāpat šajā interneta veikalā atrodamas arī dažādas kafijas kapsulas, kas noderēs tiem, kuri izmanto automātus gardo dzērienu pagatavošanai. Savukārt vienmēr steidzīgajiem cilvēkiem, kas vēlas izmēģināt inovatīvu enerģijas uzņemšanas veidu, noteikti patiks Coffee Pixels ēdamā kafija! 
    Neatkarīgi no tā, vai Tu esi iecienījis latte, cappuccino, espresso vai ko citu – Esmilukafiju.lv iespējams nopirkt visu nepieciešamo kafijas pagatavošanai. 
 
Iepazīsim mazliet tuvāk, kādu ražotāju kafiju šajā konceptveikalā vari iegādāties:
 
    Illy – itāļu kafijas ražotne, kuras vēsture sniedzas jau vairāk nekā 80 gadu tālā pagātnē. Visā pasaulē pazīstams zīmols, kuru novērtē ne tikai kafejnīcās un restorānos, bet arī mājās un ofisos. Kafija veidota no deviņu veidu labākajām Arabica pupiņām. 
    Segafredo – savas pastāvēšanas laikā šī itāļu kafijas ražotne spējusi saglabāt nemainīgi augstu kvalitāti, un tās cienītāji norāda, ka espresso garšojot tāpat kā 80.gados. Viens no vadošajiem espresso kafijas pupiņu ražotājiem Itālijā. 
    Bonomi – vēl viens itāļu kafijas zīmols, kas izveidots tālajā 1886.gadā. Pirms kafija atstāj ražotni, tā tiek rūpīgi pārbaudīta un testēta, lai klienti saņemtu labākās kvalitātes produkciju. 
    Rocket Bean Roastery – kafijas grauzdētava, kas atrodas Latvijā. Tā izmanto no Tanzānijas, Kenijas, Etiopijas, Burundijas, Kolumbijas, Panamas u.c. vietām ievestas, augstvērtīgas kafijas pupiņas. 
   Ilovecoffee – Latvijā grauzdēts Arabica kafijas pupiņu maisījumus – lieliskas garšas nianses un pievilcīga cena.
    Lavazza – itāļu kafijas ražotne, kas izveidota 1895.gadā. Uzskatīta par iemīļotāko kafiju Itālijā. Piedāvā ļoti plašu kafijas garšu klāstu visām gaumēm, nodrošinot augstu kvalitāti un izcilu garšu. 
   Pelican Rouge – kafijas ražotne, kuras saknes meklējamas Beļģijā. Piedāvā gardu un daudzveidīgu kafiju, piegādājot to dažādām Eiropas valstīm. Norāda, ka lieliskas kafijas noslēpums ir mīlestība pret to, sākot no pupiņas, līdz pat kūpošai krūzei. 
   Šī ir tikai daļa no Esmilukafiju.lv pieejamiem kafijas zīmoliem. Tāpat, protams, šeit atrodams plašs tēju klāsts ikviena vēlmēm. Ienāc interneta veikalā, izvēlies sev tīkamākos produktus un uzreiz arī nopērc! Atceries – piegāde pasūtījumiem virs 15 eiro visā Latvijā bez maksas.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru