Kameršļūkšanas trase un distanču slēpju noma ziemā strādā bez brīvdienām
Lāsma Irša, Jēkabpils Sporta centra vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste

Kamēr vien Jēkabpils Me­žaparkā valda ziema un sniegs, kameršļūkšanas tra­se un distanču slēpju noma darbojas bez brīvdienām. Darba dienās pakalpojumi kalna namiņā ir pieejami no plkst. 12.00 līdz 19.00, bet sestdienās, svētdienās – no plkst. 11.00 līdz 19.00.Lūdzu, ņemiet vērā, ka distanču slēpju noma uz konkrētu laika posmu ir iepriekš jārezervē, zvanot pa tālruni 26300803. Šāda sistēma ir ieviesta, lai izvairītos no apmeklētāju pulcēšanās un neveicinātu Covid-19 izplatīšanos. 
Tāpat arī kameršļūkšanas trasē turpmāk vairāk tiks pievērsta uzmanība tam, lai apmeklētāji ievērotu savstarpējo distancēšanos. To uzraudzīs un regulēs trases darbinieki. Lūgums apmeklētājiem būt saprotošiem un ievērot noteiktās prasības. 
Distanču slēpju komplekta (slēpes, zābaki, nū­jas) nomas izmaksas ir 3 eiro stundā, savukārt piepūšamo kameru un pacēlāja nomas maksa ir 5 eiro stundā. Skolēniem, personām ar invaliditāti, pensionāriem un daudzbērnu ģimenēm (uzrādot attiecīgā statusa apliecinošu dokumentu) tiek piemērota 50% atlaide.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru