Kāpēc izvēlēties ātro aizdevumu
Reklāmraksts

Ir daudz dažādu iemeslu, kas varētu mudināt pieņemt lēmumu par labu šādam aizdevumam, turklāt tie katram var būt pilnīgi atšķirīgi.
Piemēram, ja Tu vairs nevēlies lūgt palīdzību citiem, kas ar Tevi ir ikdienā un jau tā atbalsta, kā spēj, tad šis noteikti ir ideāls variants. Bet, ja Tu vēlies aizdevumu, kura termiņš nav ilgāks par 30 dienām un nepieciešamā summa nepārsniedz dažus simtus eiro, tad arī esi atradis īsto izeju no savām nedienām – ātro aizdevumu! Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos!
 
Lai nebūtu tikai pienākumi no kreditora puses, arī klientiem ir noteikumi.
 • Tavs pirmais pienākums, izskatot piedāvājumus un aizdevēju firmas, ir noskaidrot, vai atbilsti tām pēc vecuma ierobežojuma, jo to katrs aizdevējs var noteikt individuāli.
 • Kredītvēstures dati nedrīkst būt sabojāti ar nemaksātiem vai kavētiem maksājumiem, jo tā tikai pasliktināsi savas iespējas saņemt naudu.
 • Taču pats vienkāršākais un mūsdienās saprotamākais – jābūt aktīvam un derīgam bankas kontam.
Nauda nonāks Tavā kontā ļoti īsā laikā tādā gadījumā, ja kreditori pēc anketas izskatīšanas un informācijas izpētīšanas būs apmierināti ar tur redzētajiem datiem un vēlēsies turpināt sadarbību. Tad ātrais aizdevums tiks ieskaitīts kontā vien pāris minūšu laikā, un Tu varēsi sākt domāt, kā vēlies to izmantot kaut uzreiz. Rēķinā, kurš pievienots šim sūtījumam, redzēsi atmaksas termiņu un summu, kura beigās būs jāatdod.
Lai vairs nebūtu lieku šaubu un raižu, vari pārskatīt iespējamos bonusus!
 1. Modernākā sadarbība tieši mūsdienu cilvēkiem, jo viss – saziņa ar aizdevēju, informācijas iegūšana un padomu lasīšana, piedāvājumu filtrēšana un atlasīšana – viss notiek elektroniski tieši tāpat kā anketas aizpildīšana un nosūtīšana.
 2. Ja vēlies izmantot termiņa pagarināšanas opciju, nāksies samaksāt kreditoram viņa paša noteiktu summu par pakalpojumu, bet tas būs jāizdara uzreiz vēl pirms pakalpojuma darbības sākuma! Pagarinājuma iespējamais dienu skaits ir 7, 14 vai 30.
 3. Tev nevajadzēs ne lūgt aizdevumu draugiem, ne arī kādam atklāt to, kam naudu tērēsi, jo aizdevuma mērķis netiek prasīts nevienā no sadarbības etapiem.
 4. Pastāvīgo klientu ilgstošās sadarbības rezultātā viņu papildus bonusu skaits ir lielāks, tāpēc viņi var saņemt lielākas summas, izmantot izdevīgākas procentu likmes un arī izvēlēties īpašu piedāvājumus svētku akciju laikā.
 5. Savukārt, tie, kuri tikai plāno kļūt par šādiem partneriem kādam no aizdevējiem, saņem bezprocentu kredītu, jo tā būs īpaša pieredze pirmajā aizņemšanās reizē, kura vēlāk vairs nebūs pieejama.
 6. Ne tikai informāciju par visiem kredītiem, bet arī pašu ātro aizdevumu iespējams saņemt jebkurā laikā, kad vien rodas tāda vajadzība un klients spēj atrast brīvu brīdi tam – svētkos, brīvdienās vai arī vēlā vakara stundā!
Aizņemies atbildīgi!

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

  Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru