Kārtējā reida laikā Jēkabpils tirgū, uziet nelegālās cigaretes un alkoholu
Ieva Sietniece, VP ZRP vecākā speciāliste

10. jūlijā  Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa policisti kopā ar kinologu Gintu Vuškānu un suni Darvinu veica kārtējos nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas pasākumus Jēkabpils tirgū. Reida laikā, apsekojot tirgus teritoriju, dienesta suns Darvins uzgāja speciāli ierīkotā slēptuvē 42 litrus nelegālā alkohola, kas bija pildīts dažāda  tilpuma pudelēs. Turpinot reidu pa Jēkabpils tirgus teritoriju, papildus vēl tika atrastas cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Pie 1971. gadā dzimušas sievietes tika atrastas 160  nelegālās cigaretes “Premjer” un “NZ”,  savukārt pie 1970. gadā dzimušā vīrieša –  200 nelegālās cigaretes “Premjer”. Nelegālās akcizētās preces tika atsavinātas un uzsāktas administratīvās lietvedības. Jāatzīmē, ka šis nav pirmais gadījums, kad reida laikā, piedaloties kinologam ar dienesta suni Darvinu, tiek uzietas nelegālās akcizētās preces, kuras atrod īpašās slēptuvēs. Šāda veida reidi tiek rīkoti regulāri.   
Policija turpina pastiprināti strādāt nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā un lūdz iedzīvotājus ziņot, ja ir informācija par nelegālo akcizēto preču tirdzniecību, uzglabāšanu vai pārvietošanu, zvanot pa tālruni 110. Nelegālo akcizēto preču tirdzniecības vietas var ātri un ērti atzīmēt arī Iekšlietu ministrijas interaktīvajā kartē http://www.ic.iem.gov.lv/gis2/ .

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Mēs
    Mēs
    pirms 1 gada

    Tas taču ir ļoti labi .Vēl vajag izsekot kur dzīvokļos ir tā sauktās točkas tās ar jàizrevidē.Jācīnās ar šitiem ir lai citiem ar negribētos uzsākt tādu melno biznesu.

    Atbildēt

Pievienot komentāru