Kena parka tualetes darbalaiks
Anita Truksne, komunālinženiere

   Sabiedriskās tualetes pakalpojumu sniegšanas nodrošināšana vasaras mēnešos (jūnijs, jūlijs, augusts):  darba dienās no plkst. 8.30 līdz 19.00; sestdienās, svētdienās no plkst. 8.30 līdz 19.00; pašvaldības rīkoto pasākumu laikā (pilsētas svētki, Lieldienas u.c.) – pēc papildus grafika.
   Rudens un ziemas mēnešos (septembris, oktobris, novembris, decembris): darba dienās no plkst. 9.00 līdz 15.00; sestdienās, svētdienās no plkst. 9.00 līdz 15.00; pašvaldības rīkoto pasākumu laikā – pēc papildus grafika.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (20)

 1. alvis
  alvis
  pirms 1 gada

  Uzminat, kur nokārtosies tie, kas tur parkā krietni pēc 19iem alu vasarā dzer?

  Atbildēt
 2. leonīdam!
  leonīdam!
  pirms 1 gada

  Sabiedriskajai tualetei ir jābūt atvērtai un iedzīvotājiem pieejamai visu diennakti, citādi no šī superdārgā pasākuma ieguvums ir nekāds. Tikpat labi cilvēki var uz to kapliču nokārtoties neiet vispār. Un kam tā sarkanā krāsa? Pilnīgi griež acīs.

  Atbildēt
 3. Inese
  Inese
  pirms 1 gada

  Un kāda būs cena šai toletei?

  Atbildēt
 4. sokkkooolaaaade
  sokkkooolaaaade
  pirms 1 gada

  Tas nozīmē,ka janvārī ,februārī,martā tualete nestrādās?

  Atbildēt
 5. Ruslans
  Ruslans
  pirms 1 gada

  Nevarees dirst naktii tur ?

  Atbildēt
 6. Ilona
  Ilona
  pirms 1 gada

  Tas ir vajprats, sanak ka pec 19:00 cilvekiem sedeties pie tas tualetes, priekśkam vispar tad vajadzeja taisit to tualeti,...... Nav vardu.....

  Atbildēt
 7. laimdots kārtība
  laimdots kārtība
  pirms 1 gada

  aicinu visus pēc tualetes aizvēršanas savas vajadzības kārtot turpat blakām, meitenes uz mākslas skolas pusi, puiši uz rimi.. tas tak ir ārprāts, kāda jēga no tualetes? cilvēki tak iespējams tikai pēc tiem 19:00 lien ārā pasēdēt, pastaigāt parkā..kluci nolikt sagribās un nekā, nodokļu maksātājs netiek uz savu tualeti pakakāt..vai man dieniņ, kā par mums ņirgājas... un tā shēma jau baigi interesantā, tik skaisti un nievājoši uzcēla šo žani, ka sanāk tā: par tautas naudu uzceļ ķēniņtualeti tā teikt "uzdiršot tautai virsū", ņemot vērā, ka daudzas svarīgākas lietas ir šausmīgā stāvoklī... un tagad, moments: tā pati tauta iet uz to tualeti un dirš pati sev virsū, tātad shēma ir vispār viltīga...viņi dirš mums virsū ar mūsu pašu kakām... fuj..

  Atbildēt
 8. tā vot
  tā vot
  pirms 1 gada

  2 podus varēja pie tās kapličas ārpusē nolikt, kamā nokārtoties pēc darbalaika. :D

 9. laimdots kārtība
  laimdots kārtība
  pirms 1 gada

  oi, tieši domāju, ko man viņa atgādina.. tiešām, kapliča. Ļoņkas un Aigara.

 10. Gunaars
  Gunaars
  pirms 1 gada

  tieši tā! kakās pie durvīm

 11. Paši valda
  Paši valda
  pirms 1 gada

  Vēl nenosauca ieejas maksu.,Izskatās ,ka strādājošiem nebūs pieejama.

  Atbildēt
 12. Rude
  Rude
  pirms 1 gada

  Hmm... dzirdēju ka izmantoti vandāļu izturīgi materiāli.(Tāpēc tik dārga) Kāpēc tad nevar wc strādāt visu diennakti? Parkā ir video novērošana, ja kāds nesmukums būs- tak sadzīs pēdas!

  Atbildēt
 13. Gunaars
  Gunaars
  pirms 1 gada

  vakar gāju caur parku, tur garām brauca baķka Ļoņka un aizmugurē sēdēja čurātājpuika..laikam veda parādīt, kur nokārtoties. pasteidzu skatīties vai ies iekšā kapličā, bet pabrauca garām vien noskatoties.

  Atbildēt

Pievienot komentāru