Šķirošanas laukumā Zvaigžņu ielā varēs nodot bīstamos atkritumus
INESE ZONE

SIA «Vidusdaugavas SPAAO» sadzīves atkritumu šķirošanas stacijā  Zvaigžņu ielā 1B, Jēkabpilī plāno no iedzīvotājiem, juridiskajām personām un apsaimniekotājiem pieņemt bīstamos atkritumus: baterijas un akumulatorus; luminiscentās spuldzes; citas nederīgas elektriskās un elektroniskās iekārtas; eļļu atkritumus (izņemot pārtikas eļļas), nehlorētas emulsijas; nehlorētas minerālās hidrauliskās eļļas; citas hidrauliskās eļļas un smēreļļas; sintētiskās motoreļļas; pārnesumu eļļas un smēreļļas.  
   Uzņēmuma valdes loceklis Jānis Bisenieks lūdz Jēkabpils domi papildināt  zemes nomas līgumu, nosakot, ka teritorijā ir atļauta šādu atkritumu pieņemšana.
   Jēkabpils domes sēdē nolemts veikt atbilstošus grozījumus  zemes nomas līgumā, nosakot, ka zemes gabals tiek nodots nomā ar lietošanas mērķi  sadzīves atkritumu šķirošanas stacijas uzturēšanai un apsaimniekošana un zemes gabalā atļauts videi drošā veidā pieņemt bīstamos atkritumus īslaicīgā uzglabāšanā līdz tālākai nodošanai piemērotiem pārstrādes uzņēmumiem. Grozījumi stājas spēkā ar šī gada 1. jūlijā. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. Fakts
  Fakts
  pirms 7 mēnešiem

  Sen jau tur to visu var nodot.

  Atbildēt
 2. Vtorčermets
  Vtorčermets
  pirms 7 mēnešiem

  Man arī tā likās. Laikam bija aizmirsuši papildināt nomas līgumu, tagad atapās. Jēkabpils domes juristi vēl no tiem laikiem, kad Juridisko nodaļu vadīja Gogulis, strādā ar norautām rokasbremzēm.

 3. he he
  he he
  pirms 7 mēnešiem

  juristiem visu laiku vajag glābt amatpersonu pakaļas, tāpēc saimniecība ir atstāta novārtā.

Pievienot komentāru