Klāt  jauno solījumu un četros gados paveiktā vērtēšanas laiks
Inese Zone

Lai ko arī neteiktu skeptiķi, pašvaldību vēlēšanas tomēr ir iespēja katram ar savu balsi noteikt, kas turpmāk lems novada vai pilsētas nākotni.
   Nevajag šo iespēju novērtēt par zemu un no tās atteikties, jo diemžēl nereti tieši sabiedrības vienaldzība nepaver ceļu pārmaiņām. Taču, lai izdarītu izvēli, ir svarīgi uzzināt kandidātu viedokļus par aktuālām problēmām un tautas viedokli par kandidātiem.
    Tāpēc šajā pirmsvēlēšanu laikā aicinām BD lasītājus būt aktīviem un izteikt savu viedokli un jautājumus par savas pašvaldības tagadējā sasaukuma darbu un uzdot jautājumus deputātu kandidātiem. Gribam dzirdēt jūsu vērtējumu par tagadējā sasaukuma paveikto, par to, kā veicies ar agrāk doto solījumu pildīšanu: sasniegumiem, kļūdām, nerisinātām problēmām, deputātu, amat­personu un pašvaldības darbinieku attieksmi pret iedzīvotājiem un sa­viem pienākumiem. Jūsu viedoklis ir svarīgs, jo daudzi tagadējie deputāti kandidē atkal, un kurš gan cits labāk nekā jūs var novērtēt viņu darbu. Jūsu viedokļus publicēsim BD slejās, priekšvēlēšanu rubrikā.  Tāpat noteikti gaidām jūsu jautājumus jūsu pašvaldības deputātu kandidātiem un sarakstiem, kurus pāradresēsim viņiem un ar BD starpniecību sniegsim atbildes. Esiet aktīvi taujātāji, jo tā būs jūsu iespēja uzzināt, izvērtēt un izdarīt izvēli. Ar kandidātu sarakstiem BD lasītājus iepazīstināsim tūlīt pēc 24. aprīļa, kad beigsies to pieņemšana.
   Jautājumus un viedokļus varat uzdot, rakstot uz redakciju vai zvanot 65237942 vai m. t. 26127675, vai elektroniski janis@bdaugava.lv vai arī BD mājaslapā, komentējot jau esošus rakstus.   
 

Saistītie raksti:

Gan Krustpils, gan Jēkabpils novadā pa pieciem sarakstiem
Aknīstes novadā par vietām uz deputātu krēsliem cīnīsies četri saraksti
Salas novadā tomēr būs trīs deputātu kandidātu saraksti (papildināts 18.10)
Jēkabpiliešiem būs no kā izvēlēties
Krustpils novadā līdz brīvdienām iesniegti četri saraksti
Jēkabpils reģionālā partija savu sarakstu iesniedz arī Jēkabpils novadā
Jēkabpilī jau astoņi deputātu kandidātu saraksti
Viesītes novadā jau pieci saraksti (papildināts 21.04.)
Pirmais vēlēšanu saraksts iesniegts arī Aknīstes novadā
Krustpils un Jēkabpils novada domes vēlēšanām kopā iesniegti trīs saraksti
Viesītes novadā pagaidām divi saraksti, Salas novadā - viens, Aknīstē - neviena
Jēkabpilī pašvaldības vēlēšanām pagaidām iesniegti trīs saraksti

 

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. vērotājs
    vērotājs
    pirms 1 gada

    Solījumi - lamatas, kurās iekrīt muļķi. Muļķu tautai muļķa dzīve. Balsosim par par šitiem pašiem, un dzīvosim kā pamuļķi arī turpmāk!

    Atbildēt

Pievienot komentāru