Ko ņemt vērā, iegādājoties mēbeles internetā?
Apmaksāts raksts

Internets ir būtiski mainījis iepirkšanās paradumus – šobrīd interneta veikalos iespējams iegādāties teju visu. Un cilvēki šo iespēju arī labprāt izmanto. Tiesa, pirms lielāku pirkumu veikšanas mēdz pārņemt šaubas – vai internets patiešām ir labākā vieta, kur iegādāties, piemēram, mēbeles?! Taču bažām nav pamata, ja vien ņem vērā dažus vienkāršus principus. 
 
Izvēlies labi zināmu interneta veikalu
     Pirmais noteikums, lai mēbeļu iegāde internetā būtu veiksmīga – tās jāizvēlas labi zināmā, uzticamā interneta veikalā. Pievērs uzmanību gan interneta veikala dizainam, tajā pieejamai informācijai, piegādes un preču atgriešanas nosacījumiem. Vērts iepazīties arī ar citu pircēju atsauksmēm – tas ir lielisks veids, kā pasargāt sevi no nekvalitatīvas preces vai sliktas apkalpošanas. 
 
Izvērtē savas vajadzības
    Tiešsaistes veikalu piedāvājums ir patiešām daudzveidīgs. Lai tajā orientēties būtu vienkāršāk, vispirms jāsaprot, kas tieši nepieciešams. Piemēram, ja aktuāls dīvāns, vispirms jāsaprot, kur tas tiks novietots, kādi ir vēlamie parametri, kādam mērķim tas kalpos. Dīvāni internetā pieejami plašā izvēlē, bet, zinot precīzas prasības, vajadzīgo atrast būs daudz ātrāk. Liela daļa interneta veikalu piedāvā preču meklēšanas funkciju – norādot vajadzīgos kritērijus, uzreiz tiks atlasītas atbilstošas preces, tā atvieglojot izvēli. 
 
Nosaki budžetu
    Pirms iepērcies, svarīgi arī izvērtēt, cik daudz naudas vari atvēlēt konkrētajam pirkumam. Jāņem vērā ne vien mēbeļu cena, bet arī piegādes un uzstādīšanas izmaksas. 
 
Izvēlies piemērotāko dizainu
     Svarīgi arī, lai iegādātā mēbele iederētos kopējā telpas interjerā. Turklāt, ņemot vērā, ka mēbeles parasti tiek plānots kā ilgtermiņa ieguldījums, jāvērtē arī, cik aktuālas tās būs pēc pāris gadiem vai tad, kad tiks mainīts mājokļa interjers. No šāda viedokļa visdrošāk izvēlēties klasiska stila mēbeles neuzkrītošās krāsās – tās labi iederēsies jebkurā interjerā.  
   Telpas iekārtojumu var papildināt ar spilgtiem, gaumīgiem akcentiem, piemēram, spilveniem košās krāsās vai interesanta stila paklāju. Lētāk un ātrāk ir nomainīt aksesuārus, nekā mēbeles, tādēļ tos var izvēlēties ekstravagantākus un spilgtākus. 
     Daudz lielisku ideju mājokļa iekārtošanai, mēbeļu un pieskaņotu aksesuāru izvēlei atradīsi turpat internetā – interjera blogos un vietnēs. Iedvesmai var aplūkot arī dažādus interjera žurnālus. 
 
Pirms veic pasūtījumu, padomā vēlreiz
      Kad esi izvēlējies, Tavuprāt, piemērotāko variantu, nesteidzies to uzreiz pasūtīt. Pirms tam vērts vēlreiz pārliecināties, ka parametri un funkcijas patiešām atbilst Tavām prasībām. Piefiksē izvēlētā modeļa parametrus un iedomājies, kā tas iederēsies Tavā mājoklī. 
     Vari arī no avīzēm vai papīra izveidot plānu vajadzīgajos izmēros. Noliekot to vietā, kur plānots novietot mēbeli, varēsi saprast, cik daudz vietas tā patiesībā aizņems, cik ērti tai būs piekļūt. 
 
Noskaidro savas tiesības
    Iepērkoties interneta veikalos, spēkā ir distances līgums, kas nosaka – iegādāto preci var nosūtīt atpakaļ pārdevējam, ja tā kāda iemesla dēļ neatbilst pircēja prasībām. Tomēr pirms pasūtījuma noformēšanas svarīgi iepazīties ar atgriešanas nosacījumiem konkrētajā interneta veikalā. Tas pats attiecas arī uz garantijas noteikumiem. 
 
Uzzini piegādes laiku un izmaksas
    Pirms pasūtījuma noformēšanas svarīgi iepazīties ar informāciju par piegādi – tās veidiem, laiku un izmaksām. Var gadīties, ka izvēlētā prece šajā brīdī nav noliktavā, tādēļ līdz tās piegādei būs jāgaida. Šī iemesla dēļ svarīgus un steidzamus pirkumus nevajadzētu atlikt uz beidzamo brīdi. 
   
   Iepirkšanās internetā ir ērts, mūsdienu prasībām atbilstošs risinājums. Un, zinot, kam pievērst uzmanību, arī lielākus pirkumus veikt nav nemaz tik biedējoši. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru