Ko ņemt vērā, izvēloties zāles trimmeri?
Apmaksāts raksts

Katrs saimnieks vēlas, lai viņa piemājas teritoriju rotātu skaists, kopts mauriņš. Taču, lai šī vēlme īstenotos, jāpieliek zināmas pūles. Viens no instrumentiem, kas palīdz šādu darbu veikšanā, ir zāles trimmeris. Turklāt pateicoties daudzveidīgajām funkcijām, šī ierīce var izrādītes ļoti noderīga. 
   Trimmeri zāles pļaušanai šobrīd pieejami plašā izvēlē, tādēļ atrast piemērotāko risinājumu var būt īsts izaicinājums. Lai piedāvājumā orientēties būtu vienkāršāk, noderēs daži padomi. 
 
Pieejamais budžets
      Vispirms jau jāsaprot, kāds ir pieejamais budžets. Zinot, kādu summu vari iztērēt šīs tehnikas iegādei, piedāvājumā orientēties būs daudz vienkāršāk. Ar aptuvenajām zāles trimmeru cenām ērti un vienkārši vari iepazīties internetā – kad gūts priekšstats par izmaksām, vari izvērtēt savas finansiālās iespējas. 
     Lai darbs ar izvēlēto trimmeri būtu maksimāli efektīvs, noteikti jāņem vērā arī pļaujamā platība. Piemēram, nelielai piemājas teritorijai pietiks ar vienkāršāku, mazāk jaudīgu un lētāku ierīci, savukārt plašākām teritorijām labāk izvēlēties jaudīgāku tehniku. 
 
Trimmera jauda
    Jo jaudīgāka ierīce, jo smagākus uzdevumus tā spēs veikt. Ja plāno iegādāties benzīna trimmeri, jāņem vērā cilindra darba tilpums. Tas norādīts kubikcentimetros. Savukārt, domājot par akumulatora trimmera iegādi, jāvērtē norādītais spriegums. Tas tiek norādīts voltos (V). Jo vairāk voltu, jo jaudīgāka ierīce. 
 
Trimmera pļaušanas platums
    Jaudīgākām ierīcēm parasti ir arī lielāks pļaušanas platums. Un, jo lielāks pļaušanas platums, jo ātrāk veiksies darbi – rezultātā būs ietaupīts gan laiks, gan spēki. Atkarībā no izvēlētā modeļa, trimmera pļaušanas platums var būt no 20 līdz 40 un vairāk centimetriem. Tomēr jāpatur prātā, ka jaudīgākie trimmeri būs  smagāki un dārgāki, taču lieliski tiks galā arī ar sarežģītākiem uzdevumiem, piemēram, nelielu krūmu un pāraugušas zāles nopļaušanu. 
 
Trimmera veidi
     Pieejami vairāku veidu trimmeri – elektriskie, akumulatora un benzīna. Elektriskos trimmerus izvēlas tie, kuri dod priekšroku vienkāršiem un ekonomiskiem risinājumiem. Taču elektriskā trimmera darbību ierobežo kabelis, tādēļ visu laiku jādomā par piekļuvi strāvai. Akumulatora trimmeri var lietot jebkur, taču šis risinājums vairāk piemērots nelielu platību uzkopšanai, jo periodiski jāveic akumulatora uzlāde. Tas, kāds ir baterijas darbības laiks un uzlādes ātrums, atkarīgs no izvēlētā modeļa. Mūsdienīgākie modeļi uzlādējas ātri un darbojas diezgan ilgi. 
    Benzīna trimmeri piemēroti lielāku platību pļaušanai, kā arī grūtāku darbu veikšanai – šāda ierīce lieliski tiks galā arī ar pāraugušiem un cietākiem zāles stiebriem. Jāņem gan vērā, ka benzīna trimmeri ir smagāki un prasa regulāru apkopi. 
 
Kur iegādāties trimmeri?
    Trimmeri zāles pļaušanai nopērkami gan specializētos veikalos, gan arī internetā. Specializēti veikali nodrošina pietiekami plašu preču klāstu, kā arī zinošu pārdevēju konsultācijas. Savukārt interneta veikali sniedz mūsdienīgu iepirkšanās pieredzi, dodot iespēju ietaupīt gan laiku, gan arī līdzekļus.
      Aplūkojot piedāvājumu tiešsaistē, varēsi ērti salīdzināt vairākas iespējas, iepazīties ar citu lietotāju pieredzi un speciālistu ieteikumiem, kā arī atrast izdevīgāko risinājumu – tas viss iespējams jebkurā laikā, neizejot pat no mājām! Jāņem arī vērā, ka iepērkoties internetā, spēkā ir distances līgums, kas nozīmē – iegādāto preci 14 dienu laikā var atgriezt atpakaļ pārdevējam, ja tā kāda iemesla dēļ neatbilst cerētajam. Pirms tam gan jāiepazīstas ar visiem preču atgriešanas noteikumiem. 
     Neatkarīgi no tā, kurai no tirdzniecības vietām dod priekšroku, pirms trimmera iegādes svarīgi iepazīties ne tikai ar tā specifikāciju, bet arī ar garantijas nosacījumiem. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru