Konkursā «Šodien laukos» uzvar Viesītes vidusskolas komanda un iegūst ekskursiju 1000 eiro vērtībā
Sagatavoja J. Apīnis

Pēc pusgada intensīva darba noslēdzies Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotais konkurss skolēniem «Šodien laukos». Klašu grupā pirmo vietu ieguvusi Viesītes vidusskolas komanda ar skolotāju Sarmīti Ratiņu, savukārt individuālajā grupā pirmā vieta Danai Daugulei no Jelgavas.
LLKC Lauku attīstības nodaļas projektu vadītāja Baiba Gulbe stāsta: «Diem-žēl šogad noslēguma pasākumu pandēmijas dēļ nācās atcelt. Taču tas radīja iespēju nedaudz palielināt balvu fondu. Tādējādi, ja individuālie dalībnieki cīnījās par trīs  planšetdatoriem, tad mēs dāvināsim piecus! Sa-vukārt klašu grupā pirmās vietas ieguvēji laimējuši ekskursiju 1 000 eiro vērtībā, bet otrā un trešā vieta iegūst veicināšanas balvu 100 eiro vērtībā katra. Visi dalībnieki, kuri piedalījušies vismaz trīs uzdevumos, sa­ņems veicināšanas balvas un atzinības rakstus, kurus no­sūtīsim pa pastu.»
Kopumā šī gada konkursā piedalījās 101 individu­ālais dalībnieks un 28 klases vai kolektīvi ar 308 dalībniekiem. Skolēni pārstāvēja 8 republikas pilsētas un 59 Latvijas novadus.
Sešu mēnešu laikā skolēni kopā ar pedagogiem un vecākiem pildīja 6 lielos un 6 papilduzdevumus. Katrs uzdevums tika vērtēts, piešķirot punktus, kurus summējot, arī noskaidrojās šī gada uzvarētāji. Konkursa uzdevumu tēmas jau  ierasti bija ļoti dažādas – kopā esam vērojuši putnus, sējuši un stādījuši, devušies makšķerēt, sēņot, darbojušies radoši, gatavojot putnu barotavas un dekorus no mežā atrastām veltēm. Un visbeidzot esam arī izsapņojuši savus uzņēmumus laukos. Visām konkursa aktivitātēm varēja sekot līdzi arī «Šodien laukos» oficiālajā «Facebook» lapā.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru