Koronavīruss izplatās aizvien vairāk
AIJA VALDMANE

Ābeļu pamatskolā turpinās inficēšanās ar Covid - 19. Kā pastāstīja pamatskolas direktors Juris Gaigals, bez vienas skolotājas, kura  saslima, mājās būdama, tagad jau ir inficējušies 6-7 pedagogi, ieskaitot direktoru pašu. Saslimuši bērni no dažādām klasēm. Skolā joprojām ir karantīna.
-Mazākie bērni šo vīrusu pārdzīvo diezgan viegli, pat  nejūt to,- stāstīja direktors.- Arī jaunieši viegli panes. Ir, kam šie simptomi nekādi neizpaužas. Galvenais inficēšanās avots ir telpas. Tās ir visriskantākās. Telpas tiek izmantotas, un citi saņem vīrusa devu. Arī ejot pa ielu, ir tā, ka nekad nezini, kas tev ir pagājis garām. Ābeļu pamatskolā daudzi skolotāji un bērni brauc no Jēkabpils.
 Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs  Aivars Vanags sacīja, ka novada skolās bērni joprojām mācās klātienē, un pagaidām nav domāts pāriet uz citu variantu. Pasākumi gan tiek atcelti. Tiem skolotājiem, kas braukā no pilsētas, lūgts ievērot stingru piesardzību. Uz olimpiādēm un konferencēm, kas notiek Jēkabpilī, braukt ir aizliegts.
 Atbilstoši Salas novada domes priekšsēdētājas Irēnas Sproģes  sniegtajai informācijai, Biržos ir saslimusi viena sieviete, kura ir bijusi saistīta ar Ābeļu pamatskolu. Viņas bērns Biržu skolu pagaidām neapmeklē.
-Mēs sekojam līdzi visiem, kuriem varēja būt kaut kādi aizdomīgi kontakti, –  stāstīja I. Sproģe.- Piesardzības dēļ netiek apmeklēti nekādi sabiedriski pasākumi.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (8)

 1. Sandis
  Sandis
  pirms 1 nedēļas

  Un protams Sproģei piezvanīja no SPKC un noziņoja šo sesitīvo info ar kuru bija jāpadalās avīzei... Biržos ir ļoti grūti izsecināt kurš ar ko nodarbojas utt...kretīni...

  Atbildēt
 2. Sanda
  Sanda
  pirms 1 nedēļas

  protams ka labi, ja pastāstīja, vismaz cilvēki zinās, nebūs tā kā tā ābeļu učene vazājās visur, aplipināja arī pilsētas skolas kur strādā, un vēl stāsta ka nekur nav bijusi

 3. Sandis
  Sandis
  pirms 1 nedēļas

  Sanda- ceru, ka jūsu slimības gadījumā arī noziņos visam pagastam. 99, 9% es zinu no kurienes šīs "aizstāvības" runas nāk un "kājas aug"...

 4. No Biržiem
  No Biržiem
  pirms 1 nedēļas

  Sieviete bija pie draudzenes iegājusi Ābeļu skolā .

  Atbildēt
 5. Liene
  Liene
  pirms 1 nedēļas

  Kātad par visiem citiem visu zini,būtu lab;ak par sevi zinājis un nemuldējis tukšu.Biržos dzīvo kādi 700 cilvēku,puse aptuveni sievietes.Kura tad iegāja tajā skolā,gudriniek?

  Atbildēt
 6. vērotājs
  vērotājs
  pirms 1 nedēļas

  -Mēs sekojam līdzi visiem, kuriem varēja būt kaut kādi aizdomīgi kontakti, – stāstīja I. Sproģe. Viņa pat nefiltrē ko runā! Tā jau domāju, jo citādi jau Rasmu nevērotu dienu un nakti - viņai AIZDOMĪGI kontakti

  Atbildēt
 7. rēgs
  rēgs
  pirms 1 nedēļas

  Rasma nabadzīte,tev jau atkal rēgojas kā vienmēr.Vai tad pilnmēness klāt?

 8. nu nu
  nu nu
  pirms 1 nedēļas

  Rēgam Drošības policija noskaidros, kurš kuram seko

Pievienot komentāru