Kredīti kļūst aizvien pieejamāki
Reklāmraksts

Pēdējos gados jau ir pierasts, ka aizvien vairāk palielinās to uzņēmumu skaits, kas piedāvā saņemt kredītu internetā. Rezultātā Jēkabpils un visas Latvijas iedzīvotājiem palielinās iespējas atrast izdevīgāku piedāvājumu. Konkurences apstākļos pieaug pakalpojumu klāsts un cenām ir tendence samazināties. Tagad pretendēt uz iespēju saņemt kredītu 50 līdz 4000 eiro var  24 stundas diennaktī, taču pārskaitījumi joprojām noris tikai arba laikā. 
 
Vai visi kredīti ir vienādi izdevīgi? 
 
Īsā atbilde – nē. Visi aizdevumu veidi un nosacījumi nekad nav bijuši vienādi un arī nebūs. Piemēram, 18 un 19 gadus veciem jaunešiem iespējas aizņemties ir ļoti ierobežotas. Turpretim kredīti no 20 gadiem – http://kredit.lv/atrie-krediti/no-20-gadiem/ ir pieejami jau 5 minūtēs bez jebkādiem ierobežojumiem. Tas nozīmē, ka kreditoru skatījumā, sasniedzot 20 gadu vecumu, klients kļūst gana uzticams, pie nosacījuma, ka viņam ir regulāri ienākumi un nav problemātiska kredītvēsture. Cilvēki, kuriem pagātnē ir bijušas problēmas ar aizdevuma atmaksu un viņi ir iekļauti parādnieku reģistors iespējas saņemt aizdevumu parasti ir daudz mazākas. No otras puses, ja vecie parādi ir nomaksāti un aizdevējs to var redzēt melnajos sarakstos, tad situācija jau uzreiz kļūst daudz cerīgāka. 
 
Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties aizdevumu? 
 
Nauda. Nauda. Nauda. Galvenais iemesls, kādēļ aizņemamies ir nepieciešamība pēc papildus finanšu līdzekļiem. Arī, ņemot kredītu, vēlamies pārmaksāt pēc iespējas mazāk un tieši izmaksas ir tas, kam jāpievērš vislielākā uzmanība. Lai saprastu, kurš aizņēmums ir lētāks, jāskatās tā procentu likme un komisijas maksa. Visvieglāk šos lielumus salīdzināt, vērtējot gada procentu likmi (gpl). GPL tiek veidota pēc sarežģītas formulas, bet patērētājam ir tikai jāatceras, ka zemāka GPL nozīmē zemākas izmaksas. 
 
Jaunajiem klientiem, t.i. aizņemoties pirmo reizi, ir būtiski pievēst uzmanību arī īpašajiem piedāvājumiem – akcijām, kuras piedāvā aizdevēji. Tā, piemēram, nav nekas neierasts, ja var atrast bezprocentu sms kredītu (Kredit.lv). Aizdevumu atmaksājot 30 dienu laikā nekādi papildus procenti nav jāmaksā un vienīgās aizņēmuma papildus izmaksas ir reģistrācijas maksājums – 1 eiro centa apmērā. Šāds maksājums ir jāveic no sava internetbankas konta ir obligāts vienmēr, jo ļauj kreditoriem pārliecināties par klienta personību. 
 
Jau pirmajā reizē var aizņemties 100, 500 un pat vairāk kā 1000 eiro. Ir uzņēmumi, kas piedāvā aizņemties internetā arī vairāk, taču nav droši zināms, vai tik lielu naudas summu viņi ļauj aizņemties jau pirmajā reizē. Daudz ticamāk ir, ka sākotnēji katram klientam tiek noteikts kredītlimits, kura apmērs laika gaitā tiek pakāpeniski palielināts, pie nosacījuma, ka norit veiksmīga sadarbība. 
 
Kā aizņemties droši? 
 
Pirms pieteikties kredītam rūpīgi izvērtējiet savas vajadzības un arī finansiālās iespējas. Jums varbūt ir vajadzīgs ilgtermiņa aizdevums mājokļa remontam 10000 eiro apmērā vai kredītlīnija 2500 eiro apmērā, bet nevarat atļauties segt ikmēneša maksājumus. Šādā gadījumā ir skaidrs, ka aizņemties tik lielas summas nedrīkst. Aizņemoties vairāk kā spējat atmaksāt varat iekļūt parādu cilpā un rezultātā zaudēsiet krietni vairāk kā iegūsiet. Precīzu informāciju par ātrā kredīta izmaksām varat iegūt, iepazīstoties ar līguma nosacījumiem. Aizdevēja vietnē spiediet uz teksta saistes – standartinformācija un varēsiet uzzināt precīzi kādas būs aizdevuma izmaksas. Aizņemieties atbildīgi. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru