Kredīts ar pāris mobilā tālruņa pogu spiedieniem
Reklāmraksts

Dzīve ne vienmēr ir krāšņs rožu dārzs, vai ne? Mazāk vai vairāk svarīgas, tomēr raizes ienāk ikviena cilvēka dienās, un nereti tās ierodas kopā ar kādu, piemēram, neparedzētu rēķinu. SMS kredīts šādos gadījumos ir ērta opcija gan priekš pilngadīgiem jauniešiem, gan arī vecāka gadu gājuma cilvēkiem.
    Kāpēc? Jo, atkarībā no kredīta devēja, Jūs varat iegūt aizdevumu dažu minūšu laikā, vienkārši nosūtot īsziņu. Tātad pietiek arī ar mobilo tālruni, kas nekvalificējas kā viedtālrunis! 
Vai arī Jūs varat saņemt šāda veida aizdevumu?
   Šis aizdevuma veids būtiski atšķiras no, piemēram, bankas izsniegta kredīta. SMS kredīts  pēdējo gadu laikā ir iemantojis īpašu popularitāti, jo tā iegūšana ir salīdzinoši vienkārša:
  • Jums jābūt 18 līdz 75 gadus vecam Latvijas iedzīvotājam (atkarībā no kredītiestādes, minimālais vecums var būt arī lielāks, piemēram, 20 gadi);
  • Jums jāuzrāda regulāru ienākumu esamība;
  • Jūs nedrīkstat būt kādā no datu bāzēm, kur uzskaitīti parādnieki (cilvēki, kuri ieguvuši parādsaistības, aizņemoties no kāda cita oficiāla kredīta devēja);
  • Jums jābūt aktīvam bankas kontam un e-pastam, ko nosūtīt no Jūsu telefona ar īsziņas starpniecību, lai jau drīzumā aizdevums tiktu akceptēts.
   Jāatceras, ka pie dažādiem kredīta devējiem Jūs saskārsieties arī ar atšķirīgiem līguma nosacījumiem, piemēram, atsevišķi uzņēmumi kredītu ar SMS starpniecību neizsniegs. Tā vietā Jums būs jāpārskaita kāda simboliska naudas summa, piemēram, 0,01 eiro uz attiecīgās iestādes bankas kontu, tādā veidā apstiprinot savu identitāti un izvairoties no turpmākām potenciālām ar krāpniecisku pārkāpumu saistītām problēmām. 
Kā sekmīgi izmantot tā konceptu?
   Par pakalpojuma pieejamību Jums nav jāuztraucas, bet par tā korektu izmantošanu gan ir jāpiedomā. Lai tamlīdzīgi darījumi padarītu Jūsu ikdienu tikai pozitīvāku, ir ieteicams izmantot šo pakalpojumu, saskaroties tikai ar ļoti būtiskiem un neparedzētiem apstākļiem. Klasisks piemērs varētu būt dzīvokļa komunālie maksājumi gada vēsākajos mēnešos, jo pēdējo gadu laikā ir pierādījies, ka Latvijā ziemas laikā laika apstākļi dažu dienu laikā var izmainīties no pavasarīgām vēsmām uz bargu puteni. Līdz ar šo nekontrolējamo faktoru kritiskām svārstībām pieaug arī apkures intensitāte un, protams, izmaksas. Ja arī Jums šādos gadījumos ir svarīgi saglabāt gan mājokļa siltumu, gan attiecības ar ēkas pārvaldnieku, bet pietrūkst līdzekļu paaugstināto komunālo maksājumu nosegšanai, SMS kredīts var būt adekvāts risinājums.
 
Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet atmaksas iespējas!

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru