Kristapu Tētu apstiprina par Zasas pagasta pārvaldnieku
AIJA VALDMANE

Jēkabpils novada domes sēdē tika skatīts jautājums  par Zasas pagasta pārvaldes vadītāja iecelšanu  amatā. Kā  informējām, līdzšinējais pārvaldes vadītājs Juris Krūmiņš  savu amatu vēlējās atstāt. 
      Domes priekšsēdētājs Aivars Vanags pastāstīja, ka konkursam bija pieteikušies astoņi pretendenti.  Uz pārrunām  tika uzaicināti pieci, un uz gala rezultātu  virzīja divus. Izrunājoties, uz do­mes  sēdi  apstiprināšanai Zasas pagasta pārvaldes vadītāja amatam  tika virzīts Kristaps Tēts, kas līdz  šim bijis Asares pagasta pārvaldes vadītājs. Viņš pastāstīja, ka Aknīstes pašvaldībā nostrādājis sešus gadus. Viņš esot vēlējies  mainīt dzīvesvietu un pamēģināt kaut ko citu. Ja kāds runā, ka viņš  ir bijis  spiests  iet projām no Aknīstes  novada, tad tas nav tiesa.
    Deputāts Kaspars Štol­nieks vaicāja, vai Kristaps ir gatavs pārcelties un deklarēties Jēkabpils novadā? Savukārt deputāts Edvīns Meņķis vēlējās zināt, vai jaunais pārvaldnieks ir  informēts, ka darba apjoms būs daudz lielāks? K. Štol­nieks arī piebilda, ka Zasā iedzīvotāju ir daudz vairāk un arī ceļu vairāk. K. Tēts at­bildēja, ka to zinot un esot gatavs ķerties pie darba.
    Balsošana  notika ar vē­lēšanu  zīmēm. No deviņiem deputātiem viens balsoja «pret».
 
Foto no Facebook profila
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (9)

 1. signe
  signe
  pirms 9 mēnešiem

  MAZA JĒGA NO VIŅA JAU BIJA ASARES PAGASTĀ.

  Atbildēt
 2. vērotājs
  vērotājs
  pirms 9 mēnešiem

  Visi pārvaldnieki skatās novadu vadībām mutēs, nedod Dievs kaut ko izdarīs ne tā, ne pateiks ne tā. Raustāmas lelles, iedzīvotāji cieš. Veiksmi šim jaunajam cilvēkam!

  Atbildēt
 3. haha
  haha
  pirms 9 mēnešiem

  a no signes asarei liela jēga?????

  Atbildēt
 4. Vietējais
  Vietējais
  pirms 9 mēnešiem

  A no Dzenes Asarei liela jēga bija?......

  Atbildēt
 5. asariešiem
  asariešiem
  pirms 9 mēnešiem

  Meklējiet jēgu katrs sevī, savos darbos, ģimenēs, saimniecībās, alus pļumpētāji un pabalstu saņēmēji asari nepacels,palaidāt paši postā visu, kas bija..Jaunais cilvēks centās, daudz viņam palīdzējāt?

  Atbildēt
 6. signe
  signe
  pirms 9 mēnešiem

  jaunajam cilvēkam jādara savs darbs,kādēļ citiem asariešiem būtu jāpalīdz.

  Atbildēt
 7. Kaimiņš
  Kaimiņš
  pirms 9 mēnešiem

  Tāpēc jau tā ir, kad katrs par sevi - čiks vien Asarei sanāk....Pareizi tas jaunais cilvēks izdarīja, aiziedams uz vietu, kur droši vien viņu cienīs un kur nebūs kādas "lielmātes rokas" , kuru būšot vajadzēs....

  Atbildēt
 8. asaris
  asaris
  pirms 9 mēnešiem

  puisis ir centīgs un izdarīgs, tikai asarē viņam neļāva strādāt

  Atbildēt
 9. Vietējā
  Vietējā
  pirms 9 mēnešiem

  Prieks par katru jaunu cilvēku , kas nebaidās grūtību un ir gatavs cīnīties un strādāt Latvijā-Veiksmi, izturību,sapratni un izdošanos.

  Atbildēt

Pievienot komentāru