Kristīne Ozola sabiedriskā kārtā risina graustu problēmu
INESE ZONE

BD jau informēja, ka pēc Jēkabpils domes priekšsēdētāja padomnieces Kristīnes Ozolas atkāpšanās no šī amata domes vadība ziņoja, ka nav plānots izsludināt konkursu uz šo amatu.  Tagad domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis skaidro, ka arī šobrīd nekas netiek plānots, jo nav tik daudz laika, lai meklētu cilvēku un domātu par šīs štata vietas aizpildīšanu.
   – Kad līdz tam nonāksim, informēsim. Šobrīd Kristīne vēl sabiedriskā kārtā veic pienākumus, kas saistīti ar situācijas noskaidrošanu par degradēto īpašumu piederību pilsētā un par iespēju tikt no viņiem vaļā. Bet par jautājumiem, kas saistīti ar Ministru kabineta izdotajiem noteikumiem un to projektiem, šobrīd neviens tā īsti nenodarbojas, – stāsta R. Ragainis.
    K. Ozola pirms kārtējās domes sēdes informēja, ka izdevies sakārtot piederības jautājumus par bēdīgi slaveno graustu Rīgas ielā 146, pie Krustpils novada domes ēkas. Neesot saprotams, kāpēc tiesu izpildītājs, kas nodarbojas ar šo lietu, līdz šim nav bijis informēts par tiesas spriedumu, ar kuru ēka atzīta par bezsaimnieka mantu. Tiesu izpildītājs par to informējis Valsts ieņēmumu dienestu, kas esot ar mieru noņemt savu ķīlu no mājas, un tas dos iespēju mā­ju no valsts atpirkt. Pro­tams, ar apgrūtinājumu, ka uz zemes gabala ir grausts. K. Ozola lūdza domes vadību informēt par to Krustpils novada pašvaldību, kas var būt ieinteresēta  objekta iegādē.  

Saistītais raksts:

Domes priekšsēdētāja padomniece Kristīne Ozola atkāpjas no amata (papildināts)

 

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (7)

 1. nu re
  nu re
  pirms 9 mēnešiem

  Būs vieta LIDL būvei.

  Atbildēt
 2. ideāli
  ideāli
  pirms 9 mēnešiem

  Jā,maģistrālā iela, visi kas no Rīgas brauks uz Latgali varēs sapirkt lētus cienastus radiem,labāku vietu neatrast.

 3. he he
  he he
  pirms 9 mēnešiem

  Tur LIDL tualetei vietas nepietiks. Jājauc nost vēl tur otra būve, kur sēž bezdzeļņiki.

 4. jā
  pirms 9 mēnešiem

  to> he he, tieši tā,labāk nojaukt to komiteju, nekā autoostu,kas īpaši vajadzīga lauku ļaudīm,bet tur sēdošie vietu atradīs tāpat,krēslus lai ņem līdz.

 5. Jefs
  Jefs
  pirms 9 mēnešiem

  Kā Kristīne ķeras pie darba tā lietas iet uz priekšu.

  Atbildēt
 6. advokāts
  advokāts
  pirms 9 mēnešiem

  Re kā labi, Kristīnīt, pateici par sevi :DDDD

 7. Jefs
  Jefs
  pirms 9 mēnešiem

  Eh, advokātiņ, advokātiņ, taupības nolūkos es Tevi tālāk saukšu par kātiņu, izskatās,ka Tev naids galīgi ir sašķobījis domātspēju. Es neesmu sieviete un Kristīne jau nu ne pavisam ne, te komentēju jau labi sen ar šo niku. Kātiņ, ko varu Tev ieteikt, varbūt, ka Tev mazāk jālieto alkohols,kas graujoši ietekmē smadzeņu darbību, protams, pie nosacījuma, ja smadzenes Tev ir,kātiņ.:)DDD. Bet Kristīne ir enerģiska sieviete un viņai darbi iet no rokas, tā ir.

Pievienot komentāru