Krustpils novadā atsavinātas 99 700 nelegālās cigaretes

12. jūnijā Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Jēkabpils iecirkņa darbinieki sadarbībā ar Valsts robežsardzes un VP Latgales reģiona pārvaldes amatpersonām sankcionētas kratīšanas laikā Vīpes pagastā dzelzceļa stacijā «Trepe» neatliekamības kārtībā ar prokurora akceptētu lēmumu  veica sankcionētu kratīšanu vilciena «Daugavpils– Liepāja» vagonā, kur tika atrastas un atsavinātas 39 780 cigaretes «Premjer» bez akcīzes markām un 59 920 cigaretes «NZ Gold» ar Baltkrievijas akcīzes markām. 
      Notikuma vietā tika aizturēts 1998. gadā dzimis Daugavpils iedzīvotājs, kuram šobrīd piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Policija turpina skaidrot precīzus notikušā apstākļus, tostarp aizdomās turētās personas lomu izdarītajā noziegumā.
     Par notikušo policijā ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221. panta trešās daļas par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tas izdarīts lielā apmērā, vai par šā panta pirmajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu, ja to izdarījusi organizēta grupa. Attiecībā uz šī panta pārkāpumiem paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tā.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru