Krustpils novada pašvaldībā kultūras darba koordinatore būs Ramona Kristvalde
ILZE BIČEVSKA

27. februārī Krustpils novada pašvaldībā notika pārrunas ar potenciālajiem izsludinātās vakances – novada kultūras darba koordinatora – amata kandidātiem.  Kā stāsta pašvaldības izpilddirektors Raimonds Spēks, uz šo vakanci sākotnēji bijušas deviņas kandidatūras, no kurām izvirzītajām prasībām pilnībā atbildušas vien četras. 
  –  Visbiežāk kandidātiem trūka tieši vajadzīgās izglītības, –  piezīmē R. Spēks. 
   Nu izlemts, ka šajā amatā ar 5. martu darbu sāks Ramona Kristvalde. 
   –  R. Kristvaldes iepriekšējās darbavietas ir Talsos. Viņa ir strādājusi par bibliotēkas vadītāju, par kultūras nama direktores vietnieci, par Talsu ģimnāzijas direktores vietnieci, bijusi arī Talsu novada pašvaldības brīvā laika centra «Laidze» vadītāja, –  stāsta Krustpils novada pašvaldības izpilddirektors. 
Kā paredz Darba likums, jaunpieņemtā kultūras koordinatore tiek pieņemta darbā uz trīs mēnešu pārbaudes laiku. Amata vienības atalgojums paredzēts 912 eiro pirms nodokļu nomaksas. 
    Runājot par jaunizveidotā amata pienākumiem, R. Spēks stāstīja, ka sešos novada pagastos allaž ir pietiekoši daudz pasākumu, kas jākoordinē. Primārie šajā gadā, protams, būs valsts simtgades pasākumi. Bet kā pastāvīgu izaicinājumu, kas šim darbiniekam savā ikdienā būšot jāpārvar, izpilddirektors minēja Jēkabpils tuvumu. Proti, koordinatoram vajadzēšot prast pievērst vairāk Krustpils novada sešu pagastu iedzīvotāju skatus uz pašu vidē notiekošajiem pasākumiem, pa­nākt, lai vietējie biežāk apmeklē tos, nevis koncentrējas uz pilsētas kultūras pasākumu norisēm.
    Kā bija norādīts konkursa nolikumā, novada kultūras darba koordinatora galvenie darba pienākumi būs: koordinēt kultūras, bibliotēku darbu, bērnu un jauniešu interešu izglītību, īstenot novada domes funkcijas kultūras, bibliotēku un bērnu un jauniešu interešu izglītības un mūžizglītības darba organizēšanā, tradicionālo kultūras vērtību saglabāšanā, tautas jaunrades, sabiedriskās, kultūras un mākslas politikas realizēšanā Krustpils novadā. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (18)

 1. Dzeltenā prese
  Dzeltenā prese
  pirms 9 mēnešiem

  Saskatu dīvainu sazvērestības teoriju. Pirms pāris gadiem no Agrobiznesa koledžas tika izsviets Glaudiņš. Viņa vietu ieņēma Pole, kas pirms tam īsu laiku bija Pļaviņu ģimnāzijas direktore, betvēl agrāk Laidzes (Talsu rajonā) tehnikuma direktore. Jaunpieņemtā koordinatore Ramona Kristvalde kādu laiku vadījusi brīvā laika pavadīšanas centru "Laidze". Jādomā, ka centrs bijis Laidzē. Ja papēta Feisbuku, tad Kristvaldei draugos ir Pole. Tas gan būtu sīkums. Bet vienalga dīvaini, ka divas dāmas no otras Latvijas gala atsperas uz šo pusi. Būs kādas radinieces...

  Atbildēt
 2. aha
  aha
  pirms 9 mēnešiem

  Un ko šī Ramona tur koordinēs, dažus klubeniekus un bibliotekārus, kuri sēž un dirnē caurām dienām? Kurš lohs šo beztolkovo amatu izdomāja,a? Trallinātāju novads caur un caur. Mīkstmieši tautas kalpi atkal klusē, visam piekrīt.

  Atbildēt
 3. biblio
  biblio
  pirms 9 mēnešiem

  Krustpils novada bibliotēkām arī taču ir koordinatore par smuku algu, jo pagastu bibliotēkās ir jāregulē apmeklētāju plūsma, piemēram tās trīs pagastmājas dāmas, kas lai nosistu laiku savā darbā, ienāk paņemt jaunākos žurnālus un bieži vien ir vienīgās apmeklētājas

  Atbildēt
 4. Huligāns
  Huligāns
  pirms 9 mēnešiem

  Vai tik Krustpils pagasta bibliotēku kooordinatore nebija tāda Hnikina.Liekas ka alga bija šai dāmai uz 15000 eirikiem.

 5. trallinātāju novads
  trallinātāju novads
  pirms 9 mēnešiem

  laukos bibliotēkas, pagastmājas un klubi ir jālikvidē. Ir novads, lai tas arī vada visu pagastu padarīšanas, citādi novadā arī tur mušu var dzirdēt kā pārlido, neviena apmeklētāja nav redzēts, tikai darbinieces skraida ar kafijas krūzēm pa koridoru.

  Atbildēt
 6. faktiski
  faktiski
  pirms 9 mēnešiem

  Krustpils novada avīzē kā staļina laikos novada avīzē raksta tikai pašslavinošus rakstus. Tagad koordinatore varēs iesniegt pašslavinošus rakstus, cik mēs labiņi, feiniņi, viss notiek.- dziedam, dancojam. Re kā bibliotekāri nogāza Hnikinu, ka nočaukstēja vien. Bibliotekāri saprata, ka šis amats novadā nav vajadzīgs, kā arī neredzēja, kur koordinators iztērēja bibliotēku kopējā budžeta naudu. Novadā viss ir tīmekļos tīts, izpilddirektors arī vairs nav tāds, ar kādu sparu atnāca strādāt.

  Atbildēt
 7. Ej tu nost
  Ej tu nost
  pirms 9 mēnešiem

  Hnikinu nogāza. Kā tas izdevās? Un ko Pabērzs par to teica?

 8. tā vot!
  tā vot!
  pirms 9 mēnešiem

  Pabērzs neko nevarēja pateikt. Tur viņam cepuri nost! Pie visa vainīga Revolūcijas zupa Variešās. :D.

 9. Dzeltenā
  Dzeltenā
  pirms 9 mēnešiem

  Lapiņa arī nav vairs sabiedrisko attiecību speciālistes amatā. Novads jaunu meklē. Bet ja kāds Ievu meklē, tad tas jādara Jēkabpils domē Ragaiņa kantorā

  Atbildēt
 10. Rozā
  Rozā
  pirms 9 mēnešiem

  Tas jau bija zināms sen, vasarā. Runas klīda , ka serkovu metīs ārā, bet laikam jau nē. Tād avīžele nevienam nav vajadzīga, nav ko tērēt budžēta naudu.

 11. nez nez
  nez nez
  pirms 9 mēnešiem

  vai Raivis arī sieviņu no krustpils domes uz jēkabpils domi atvilka, vai tikai ieviņu?

 12. tā tas ir
  tā tas ir
  pirms 9 mēnešiem

  arvienvārd sakot- viena netīrība abos krastos, valkā tu vai nevalkā. netīrība velk netīrību iekšā.

 13. Izsmiekls
  Izsmiekls
  pirms 9 mēnešiem

  Ragainais gan sievu labā amatā iekārto, gan arī savas brūtes.

  Atbildēt
 14. jopj!
  jopj!
  pirms 9 mēnešiem

  Būvvaldes lietvedei ragaiņa sievai alga kā speciālistam. vot dajot!

 15. eh!
  eh!
  pirms 9 mēnešiem

  Viens cilvēks, kurš novadā bija pastrādājis kādu laiku teica, ka lai Krustpils novads pamostos no stagnācijas, ir jānomaina divi cilvēki. Bet tie tur turās krēslā par visām varēm. Strādāt negrib, prom iet arī negrib.

  Atbildēt
 16. novadnieks
  novadnieks
  pirms 9 mēnešiem

  Pāršķirstīju trallinātāju novadnieku. Zīlānu bibliotekāre L Lazdāne ielikusi labu rakstu - Nav latviskums rūtainos brunčos un dzeltenās pastalās nav, bet apziņā, ka caur godu un gaismu mums jāpastāv. Iedomājos par Māzeru Vīpē, kurš nesen uzsāka nodarbības ar māliem. Skatījos fotogrāfijas feisbūkā un sasmējos, vecas sievas kā tādi mazi bērni lepē kaut kādus, nevar īsti saprast, greizus, šķībus izstrādājumus. Vai tad novadam ir jāuztur šāds iestādījums ar lielu budžetu, kuru apmeklē dažas sievas, kuras uzauž pa lindrakam, lupatu deķim, noada pa zeķei? Un tāda nauda no novada aiziet, dēļ dažām vecenēm?

  Atbildēt
 17. A
  A
  pirms 9 mēnešiem

  Cilvēkam ir tiesības uz komunikāciju, cienīgām vecumdienām, mūžizglītibu. Visos ciemos, ne tikai pagastos, ir jābūt tādiem centriem. Dienas centru nav Salas novadā un tas ir nožēlojami, zemiski un nepieļaujami turēt cilvēkus izolācijā. Tas pat nav apspriežams, cilvēkiem ir radoši jādarbojas

 18. B
  B
  pirms 9 mēnešiem

  Nu ko tu tagad te vaimanā? Salā Ināra atvēra amatniecības centru, ej un komunicē, kamēr nelabi paliek. Pie reizes zeķes savam vecim noadīsi, mājās jau laikam to izdarīt nevari, ka apkārt gribi dauzīties. Tikai pēc tam nesūdzies, ka no veča dabūji pa aci, ka siltu pusdienu un vakariņu nav, kamēr ar vecenēm pastalas centrā vij.

Pievienot komentāru