Krustpils novadā un Jēkabpilī atsavina ievērojamā daudzumā nelegālo  cigarešu
Ieva Sietniece, VP ZRP vecākā speciāliste

 9.maijā, Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un ekonomiskas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki, sadarbībā ar VP ZRP Jēkabpils iecirkņa darbiniekiem, kriminālprocesa ietvaros aizturēja vīrieti un sievieti par akcizēto preču nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu un realizāciju lielā apmērā.
   Kopumā policisti atsavināja 156 540 nelegālo cigarešu ar Baltkrievijas un Kazahstānas Republikas akcīzes markām.
    Veicot sankcionētu kratīšanu vienā no nekustamiem īpašumiem Krustpils novadā, policisti atsavināja cigaretes “Rothmans” - 19 580, “NZ Gold” – 60 560,  “Winston Blue” – 11740, “Bond” – 20, “Camel Compact” – 4000, “NZ8” – 20 000, “Premjer” – 10 000 un “Fest” – 20 000 u.c. Savukārt, veicot sankcionētu kratīšanu Jēkabpilī, automašīnā atsavināja cigaretes “Camel  Compact” – 1600, “Rothmans” – 2800, “NZ Gold” 2000, “Premjer” – 2000, “Winston Blue” – 2000 un “NZ8” – 200.
     Šajā kriminālprocesā abiem aizturētajiem piemēroja aizdomās turētā statusu un ar brīvības atņemšanu nesaistītu drošības līdzekli. Abas personas iepriekš nav tiesātas. 
    Uzsākts kriminālprocess par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tas izdarīts lielā apmērā, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās – soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.
   Izmeklēšanas gaitā tiks pārbaudīta šo personu saistība arī ar citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru