Krustpils tirdziņā uzstāda jaunas nojumes
INESE ZONE

Kā informē Jēkabpils paš­valdības pilsētvides de­­partamenta direktors Raits Sirmovičs, 9. au­gus­tā Krustpils tirdziņā uzsākta jauno tirdzniecības solu ar nojumēm uzstādīšana. 
     BD jau informēja, ka pašvaldība plāno labiekārtot tir­dziņu, uzstādot apjumtus tirdzniecības galdus un sie­nu to aizmugurē, lai tirgotāji būtu pasargāti no lietus un arī pircējiem būtu ērtāk iepirkties. Tirgotāji, ku­ri šeit regulāri pārdod dārzeņus, ogas, ziedus un meža veltes, rosināja pašvaldību to darīt. Sākotnēji bija iecere par vairāk nekā 10 jaunu tirdzniecības vietu ierīkošanu, taču atbilstoši piešķirtajam finansējumam ir izgatavoti astoņi apjumti galdi ar aizmugurējo sienu. R. Sirmovičs stāsta, ka tie ir divvietīgi, tātad iespēja tos izmantot varētu būt 16 tirgotājiem. Ja nu kādam piedāvājuma klāsts ir plašāks, viņš galdu varot aizņemt viens. Vietu izmantošana ir pašu tirgotāju ziņā. Tāpat joprojām būs iespēja izmantot jau esošos solus, kas tiks izvietoti brīvajā vietā blakus. 
    – Aktuāls ir jautājums par stacionāras tualetes  uz­stādīšanu pie tirdziņa. Ir do­ma, ka tur varētu uzstādīt kon­teinertipa tualeti, kas at­rodas Dārzu ielas galā, jo tur tā ir maz izmantota. Tad ne­pieciešams izbūvēt arī pieslēgumu ūdensvadam un kanalizācijai. Tāpat nākamgad iespējams uzstādīt vēl kādus jaunā parauga galdus. Viss atkarīgs no lēmumiem par finansējuma piešķiršanu. Ja tas būs, tad tualeti varētu uzstādīt jau šo­gad, – stāsta R. Sirmovičs. 
    Tirdzniecības vietas lab­iekārtošanas darbi uzticēti SIA «Ošukalns celtniecība». Kopējās izmaksas ar PVN ir 15 200, 89 eiro. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (14)

 1. īpaši stulbs
  īpaši stulbs
  pirms 1 gada

  Katrai nojumei obligāti vajag piestiprināt atbildīgo, kas atbildēs par attiecīgas nojumes tīrību, ugunsdrošību un darba drošību, jo Sirmovičam ir arī citi pienākumi un katru dienu izbraukāt, un uzraudzīt kārtību un ekspluatāciju vienkārši nebūs iespējams.

  Atbildēt
 2. bezkaunīgais sivēns
  bezkaunīgais sivēns
  pirms 1 gada

  Lieliski, tad jau Krustpilī ir svētki - šņaba lieta.

  Atbildēt
 3. bezkaunības kalngals
  bezkaunības kalngals
  pirms 1 gada

  Nez ko Latvijas Valsts meži ar dienesta autiņu KU 2194 dara plkst 18.15 pie lielās Maximas? Saimei nav personīgās mašīnas , ar ko līdz veikalam dabraukt?

  Atbildēt
 4. zinātājs
  zinātājs
  pirms 1 gada

  Nu, nav viņiem personīgās mašīnas, nav! Viņi Maximā nopērk maizīti sev un pie viena viņi pilda arī dienesta pienākumus, jo vairumā iegādājas kaķu un suņu barību, ko pēc tam izvadā pa meža ceļiem un izbārsta nepieradinātajiem meža dzīvniekiem, kuri dažādu iemeslu dēļ paši nespēj iegādāties pārtikas vielas.

 5. zinātājam
  zinātājam
  pirms 1 gada

  varbūt darba laikā lai pērk maizīti un kaķu barību, ne?

 6. vērotājs
  vērotājs
  pirms 1 gada

  Pa manam butkām ķēķa puses sienu vajadzēja aizsist ar dēļiem, jo no Daugavas bieži tur pūš stiprs vējš, un tirgotājiem vismaz kaut cik būtu komfortablāk.

  Atbildēt
 7. vērotājs
  vērotājs
  pirms 1 gada

  Skatos aptauju, pagaidām tauta pārmaiņas negrib. Nu slikti. Nu pavisam slikti.

  Atbildēt
 8. Pircējs
  Pircējs
  pirms 1 gada

  No dizaina viedokļa droši vien, ka diez gan gaumīgi, bet no praktiskā viedokļa grūti ieraudzīt kaut ko, kas pasargāru no lietus un vēja pārdevējus.

  Atbildēt
 9. zinātājs
  zinātājs
  pirms 1 gada

  Cik es zinu, tad pārdevējiem dome no Sociālā dienesta fondiem ir paredzējusi izsniegt speciālus ziemas apstākļiem pielāgotus ziemas apģērbu, jo biezākas nojumju sienas bojās estētisko baudu. Tad nu esot nosprieduši, ka lētāk ir pret parakstu izsniegt vatētās jakas un bikses. Vasarā gan vienotas formas nebūs. Piemērots apģērbs jāgādā pašiem. Tāpat kā pircējiem.

 10. Jefiņš >zinātājam
  Jefiņš >zinātājam
  pirms 1 gada

  Tu domā, ka ziemā, pamatīgā putenī tur kāds tirgosies? Ja tomēr, tad Jēkabplī jāatver pufaiku ražotne un filču velšana, man šķiet, ka "Limbažu filcs" sen vairs nestrādā, jo pat filca platmales (hūtes) neredz bodēs.

 11. he he
  he he
  pirms 1 gada

  Nu tu šodien muldi, par pieciem mēmajiem, zinātāj! :DDD Varbūt esi deputāts, kas arī nezina, ko muld? Vai neesi paņēmis uz krūts no paša rīta?

 12. Ja kas
  Ja kas
  pirms 1 gada

  tā ir sirmoviča nolaidība, ka nojumēm nav kārtīgs jumts. Johaidī kaut kādas redeles uzlicis jumta vietā. Pirms tam tāpat muļļāja zaļo tirdzniecīvbas vietu Jēkabpils pusē pie maximas. Ja vecums nenāk viens un pat nodaļa nespējīga tikt galā ar tik vienkāršiem jautājumiem, nu tad sveiki! Lai nāk jaunie, kuriem ir smadzenes!

  Atbildēt
 13. Huligāns
  Huligāns
  pirms 1 gada

  Sirmovičs kā mētāja muļķi pie Salcēviča, tā nav mainījies arī pie Ragaiņa.

  Atbildēt
 14. faktiski
  faktiski
  pirms 1 gada

  Leonīda ielikteņus arī vajag nomainīt. Visus.

Pievienot komentāru