Krūšu palielināšana – mīti un patiesība
Apmakstāts raksts

Gandrīz katra sieviete vēlās formīgas un apjomīgas krūtis, taču ne katrai sanāk šo sapni sasniegt. Pateicoties mūsdienu plastiskai ķirurģijai katra sieviete var tikt pie vēlamas krūšu formas, lieluma un apjoma. Krūšu palielināšana jeb mammoplastika ir populārākais plastiskās ķirurģijas veids pasaulē. Taču neskatoties uz to, sabiedrībā joprojām eksistē mīti saistībā ar mammoplastiku. Populārākos mītus komentēs plastiskais ķirurgs Dr. Jānis Žaržeckis.
 
1. Pēc krūšu palielināšanas nedrīkst barot bērnu ar krūti
 
    Daudzi cilvēki maldīgi uzskata, ka krūšu palielināšanu drīkst veikt tikai jau dzemdējušām sievietēm, kuras vairs neplāno bērnus. Tā nav. Implants tiek ievietots ļoti uzmanīgi. Tas nespiež, neizkustās no vietas, neapgriežas otrādi, neizdala toksīnus un nekāda citā veidā neietekmē sievietes fertilitāti, spēju iznēsāt bērnu vai barot ar krūti. Krūšu palielināšana ir pilnīgi droša gan sievietei, gan bērnam.
    Taču gadījumos, ja sieviete tuvākajā laikā plāno grūtniecību, iespējams, ir jāpadomā par operācijas veikšanu pēc grūtniecības, jo pēc bērna barošanas, krūtis var mainīt savu formu. Tādā gadījumā pastāv iespēja, ka kosmētisko krūšu formas korekciju var nākties veikt atkārtoti. 
 
2. Krūtis pēc operācijas neizskatās dabiski
 
     Mūsdienās ir pieejami daudzu veidu krūšu implanti. Atšķiras to pildījums, forma, lielums, tilpums, izmērs un citi parametri. Ar tiem ir iespējams panākt dažādus rezultātus. Viss ir atkarīgs no pacienta vēlmēm. Piemēram, pilienveida implanti izskatīsies dabiskāk, bet apaļie implanti būs lielisks risinājums sievietēm, kas vēlās izteiktāku dekoltē. Taču arī tas nav galvenais noteicošais faktors. Katrs pacients ir individuāls un, ņemot vērā ķirurgu ieteikumus, iespējams panākt pilnīgi dabisku krūšu izskatu.
 
3. Pēc operācijas vairs nedrīkstēs iet pirtī, saunā vai sportot 
 
     Tādi ierobežojumi pastāv, taču viņi ir jāievēro tikai neilgi pēc operācijas. Pāris mēnešus pēc krūšu palielināšanas ir ieteicams izvairīties no pārāk lielas fiziskas slodzes un iešanas pirtī. Taču pēc tam jūs varat pilnībā atgriezties pie ierastā dienas ritma.
     Krūšu palielināšana ir mūsdienīgs, ātrs un drošs veids, kā ikkatra sieviete var tikt pie skaistām un formīgām krūtīm. Dr. Zaržecka un Dr. Krūmiņa plastiskās ķirurģijas klīnikas pieredzējuši ārsti un kvalificēts personāls nodrošinās profesionālu pieeju katram savam pacientam, piemeklēs labāko individuālo risinājumu un, izmantojot mūsdienīgākās tehnoloģijas palīdzēs jums sasniegt vēlamu rezultātu.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru