KS «Toms» un SIA «Pato-1» darbībā  konstatēti būtiski pārkāpumi
Zane Plone, Autotransporta direkcijas sabiedrisko attiecību vadītāja

Veicot kontroles pasākumus KS «Toms» un SIA «Pato-1» apkalpotajos maršrutos, Autotransporta direkcija konstatēja būtiskus pārkāpumus — pārvadātāji vairākkārt nebija izpildījuši atsevišķu maršrutu reisus.
     Līgumā, kas noslēgts starp pakalpojuma pasūtītāju — Autotransporta direkciju — un pārvadātāju, ir atrunāts, ka pārvadātājam ir jāizpilda pakalpojums, kas no valsts puses ticis pasūtīts. Atkārtotas reisu neizpildes gadījumā varētu tikt vērtēta līguma ar SIA «Pato-1» un KS «Toms» laušanas iespēja, kā rezultātā sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšana konkrētajos maršrutos tiktu uzticēta citam pasažieru pārvadātājam. 
    Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pa-kalpojumus un informēt, ja SIA «Pato-1» vai KS «Toms» neizpildīs kādu reisu, ja autobusu vadītājs neizsniegs pasažieriem biļeti vai ja tiks konstatēts jebkāds cits pārkāpums. Sa­zināties ar Autotrans­porta direkciju var, rakstot uz e-pasta adresi: info@atd.lv vai zvanot pa tālruni 67280485.
    SIA «Pato-1» nodrošina sabiedriskā transporta pa­kalpojumus maršrutā Pļaviņas — Vietalva,  Pļa­viņas — Bunduļi,  Pļaviņas — Klintaine,  Selga — Pļaviņas II,  Pļaviņas — Vietalva — Pļaviņas,  Pļa­viņas — Silajāņi — Pļaviņas un  Pļaviņas — Krievciems — Pļaviņas. Savukārt KS «Toms» regulāros pasažieru pārvadājumus veic maršrutā  Jēkabpils — Sēlpils,  Sala — Jēkabpils — Viesīte,  Jē­kabpils — Sala un  Jē­kabpils — Sēlpils —  Līkumi — Jēkabpils. In­formācija par reisu izpildes laikiem pieejama interneta vietnē www.1188.lv. 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. skarbi
    skarbi
    pirms 1 gada

    Šoperitis aizgulējăs. Nu kam gan negadās...

    Atbildēt

Pievienot komentāru