Kungu, Kalpu un Barona ielu remontēs šomēnes
INESE ZONE

BD lasītāji interesējas par ielu remonta iespējām Pils rajonā vai vismaz bedru un seguma pacēlumu labošanu. Esot tādi «pampaki» gluži kā gulošie policisti pie kluba «Kontrabass» un pirms veikala, un bedres. Ja nezinātājs braucot diennakts tumšajā laikā, varot pat mašīnu sabojāt.  Pils mikrorajonā grūti nodalīt, kur ielas, kur - māju piebraucamie ceļi, bet problēmas esot vairākos posmos. BD interesējas, vai Pils mikrorajonā ir plānoti kādi ielu remontdarbi?
     Jēkabpils pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis atbild, ka Pils mikrorajonā ir trīs ielas: Kungu, Kalpu un Barona, par kuru uzturēšanu atbild pašvaldība. Pārējie ir daudzdzīvokļu māju piebraucamie ceļi, ar kuru uzturēšanu nodarbojas Pils rajona namu pārvalde, ik pa brīdim pieberot bedres ar frēzētā asfalta materiālu, un tas tiekot darīts arī šovasar. Namu pārvalde to darot savas rocības apmērā, lai ceļi būtu mierīgi izbraucami.  Ielu uzturēšana esot domes jautājums un darbi Pils mikrorajona trīs ielās ir iekļauti grafikā. Tie notiks jūlijā. 
     -Tur Kungu ielā ir iesēdušās tranšejas, plānots nolīmeņot arī iesēdušos skataku vākus un piebērt ielu apmales. Ja runājam par tramsporta plūsmu, tad jāņem vērā, ka mikrorajons nav projektēts ar plašām ietvēm un ielām, automašīnas tiek saliktas gar ielu malām, un tur ar lielu ātrumu nemaz nedrīkst braukt, tai skaitā arī tie, kuri mikrorajonu nepārzina. Tā ir apdzīvota vieta un pārvietošanās ātrums ir ierobežots  – tie ir 30 kilometri stundā. Protams, brauktuves ir jau nolietojušās, bet kaut arī ir iesēdumi, tomēr, ievērojot ātruma ierobežojumus, tur var normāli izbraukt. Es pats par to pārliecinājos. Pilnībā šo jautājumu varētu atrisināt tikai kompleksa visa mikrorajona pārbūve. Ņemot vērā, ka mikrorajonu pilsētā ir daudz, tas ir ilgtermiņa jautājums, un tas nebūs tik drīz. Bet uzsveru, ka ielu uzturēšana notiek un darbi notiks jau jūlijā, – sacīja Guntars Gogulis.
    Viņš piebilst, ka arī dienas laikā mikrorajonā ir daudz automašīnu, kas stāv ielu malās, un jābrauc uzmanīgi. Stāvošā transporta apbraukšana veicinot bedru veidošanos, jo apbraucot veidojas bedres ielu apmalēs. G. Gogulis atzīst, ka varbūt biežāk jāseko līdzi, kur veidojas bedres vai citas problēmas.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru