Kuplās ģimenes iededz egli pie Rīgas pils
SARMĪTE RUTKA

Trešdien Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni kopā ar 20 kuplajām ģimenēm iededza Ziemassvētku egli pie prezidenta pils. Šajā pasākumā pēc Valsts prezidenta aicinājuma Latvijas Pašvaldību savienība bija nominējusi 20 daudzbērnu ģimenes, kas arī aktīvi iesaistās sabiedriskajā dzīvē.  No mūsu puses uz Rīgu devās Nenišķu ģimene no Salas novada un Evas Zeipes-Mačas un Kaspara Mača ģimene no Pļaviņu novada.
     Svinīgajā pasākumā  gan R. Vējonis, gan Valsts prezidenta kundze atzina, ka ikvienas valsts pamats ir stipras ģimenes un ka īpaši jālepojas un jāpateicas vi­sām tām kuplajām saimēm, kas dzīvo un strādā Latvijā, audzina jauno paaudzi un tādējādi veido mūsu nākamo simtgadi.
    Aktīvā trīs bērnu māmiņa Inese Nenišķe atzīst, ka gan pieaugušie, gan jo īpaši bērni guvuši neprakstāmas sajūtas. Pasākumā valdījusi ļoti sirsnīga, pat ģimeniska atmosfēra, bez uztraukuma un kāda patosa – Nenišķu mazā meitiņa Mia koncerta laikā pat aizmigusi: - Esam priecīgi un pateicīgi tiem cilvēkiem, kas mūs pieteica dalībai šajā saviļņojošajā pasākumā. Uzskatu, ka mēs neko tādu ļoti īpašu neesam darījuši – mīlam savu ģimeni, savu novadu, savu valsti, esam aktīvi, strādājam un dzīvojam pēc labākās sirdsapziņas – tā, lai kalpotu kā piemērs bērniem. Vakara vadītājs Kristaps Rasims no­vēlēja, lai arī mūsu bērni veidotu kuplas, stipras ģimenes un varbūt kādreiz nā­kotnē tāpat spiestu prezidentam un viņa kundzei roku. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru