L. Salcevičs neredz iespēju startēt augstākajā līgā bez domes dalības klubā
INESE ZONE

Jēkabpils dome jau ir publiskojusi paziņojumu, ka tā izstājas no  biedrībām BK «Jēkabpils» un «Austrumlatvijas jaunatnes sporta klubs», ar piebildi, ka pašvaldības dalība klubā nostāda to nevienlīdzīgā situācijā ar citām pilsētas sporta biedrībām. Savukārt dome vienmēr ir sniegusi atbalstu ne tikai basketbolam, bet arī citām sporta biedrībām, un darīšot to arī turpmāk. 2. augusta domes sēdē tika pieņemts lēmums par izstāšanos no abām biedrībām.
    Kā zināms, biedrība basketbola klubs «Jēkabpils» ar domes lēmumu ir dibināta 2012. gada 12. aprīlī, bet biedrība «Austrumlatvijas jaunatnes sporta akadēmija», ko vēlāk to pārdēvēja par «Austrumlatvijas jaunatnes sporta klubu» 2013. gada 6. jūnijā. Kā jaunatnes sporta kluba mērķis tika minēta jauno basketbola talantu piesaistīšana no Austrumlatvijas.
    Domei izstājoties no biedrībām, kluba dibinātājos paliek tikai fiziskas personas. Kā liecina informācija kluba mājaslapā, tie ir Jēkabpils domes deputāts Leonīds Salcevičs un Juris Asars. Mājaslapā dibinātājos minēts arī Jēkabpils domes izpilddirektors Guntars Gogulis, bet viņš jau iepriekš ir paziņojis par izstāšanos no biedrības. Kā biedrības valdes locekļi minēti: Aivars Kraps, Guntis Ozols, Māris Dimants, Leonīds Salcevičs, Juris Kalniņš un Jānis Koļesinskis. 
     Uz BD jautājumu par kluba turpmākās darbības iespējām pēc Jēkabpils domes izstāšanās no biedrības Leonīds Salcevičs atbildēja, ka tas nozīmē, ka basketbola Jēkabpilī vairs nebūs. Augstākajā līgā startēt bez pašvaldības atbalsta vairs nebūšot iespējams un, viņaprāt, Jēkabpils basketbolisti varēšot startēt tikai 3. līgā. L. Salcevičs sacīja, ka atlikušie biedrības locekļi apspriedīšoties un nākšot klajā ar savu viedokli par notikušo. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (9)

 1. Bumbu padevējs
  Bumbu padevējs
  pirms 1 gada

  Nekādas noteiktības Salcēvičam - te startēs I līgā, to atkal II līgā, te tomēr pirmajā, beigās - nekur nestartēs. Iesēdās peļķē!!! Bijušie draugi vairs naudu basketbolam nedod, jo no domes pasūtījumus nedabūs. Vai tā tās rebes notiek? Jaunā vienotība nevar iedot Leonīdam kādu kapeiku priekš basīša. Ja basketbola nebūs, es par Salceviču nebalsošu. Vot tā. Mums tāda basketbola lielpilsēta ar tik dziļām un senām tradīcijām kaut vai atceramies RBS-Skals ), a šis ņem un nolaiž uz grunti...

  Atbildēt
 2. Tāds sīkums
  Tāds sīkums
  pirms 1 gada

  pašiem treknajiem arī gribas nopelnīt! Labi šajos gados nopelnījuši! Sponsoru vesels lērums bija. Redzot, ka pelnīt grib, bet ir par neaptēstu, lai organizētu kluba lietas. Volejbola ir tik 1 priekšnieks, kurš sākumā pat bez maksas cīnījās, lai volejā Jēkabpils lūši būtu un puikas arī trenera Obruma vadībā cīnījās. Noticēja, ka visi kopā varam! Pašu puikas tika izaudzināti! Bet basīti trekni mūļi no augšas lūr uz bauriem tribīnēs un sapirktajiem spēlētājiem. Ja nav riktīga veča galvgalī, tad lai izput tas pirkto basistu bizness!

 3. īpaši stulbs
  īpaši stulbs
  pirms 1 gada

  Volejs noēda basīti...

  Atbildēt
 4. Juris
  Juris
  pirms 1 gada

  Ir kāds pamatojums tam? Manuprāt sakars nekāds abiem sporta veidiem mūsu pilsētā, lai tik droši apgalvotu, ka kāds ir kādu noēdis. Skaidri redzams ka tas ir politisks lēmums vairāk.

 5. jurim
  jurim
  pirms 1 gada

  tu zini, pats jau esi politikā bijis jau 27 gadus un esi to sūdaino putru i vārījis, i maisijis, un to sūdaino putru ēda tevis pietuvinātie, kuri smird līdz pat šodienai. varbūt vienreiz sāc vārīt garšīgu putru, ko ēdīs visi. sāc mainīties. vai vairāk nevari, vai nav vairs nekādas saprašanas. par to, kur visp]ar dzīvo un kā dzīvo. aizpampušās acis atver cienītais

 6. zinātājs
  zinātājs
  pirms 1 gada

  Nauda nesmird. Ja Nitišs piekristu, tad basketbols mums būtu, bet, cik zinu, viņam autorallijs vairāk ir pie sirds.

  Atbildēt
 7. brīnos
  brīnos
  pirms 1 gada

  priekš kam domei vai kādam firmačam būtu jāuztur lērums loderīgu mīkstmiešu - L. Salcevičs, J. Asars, A. Kraps, G.Ozols, M. Dimants, J.Kalniņš, J.Koļesinskis... kas skaitās svarīgi pauti valdē, padomē, pie alko...Vēl lērums basistu jāsameklē pa LV pažobelēm, jo Jēkabpilī ir par impotentu, lai spētu spēlēt tik augstā līmenī ... Sporta skolas vaina, ka gadu desmitiem vismaz 28 gadus!!! nav atbilstoša līmeņa basketbola treneru un spēlētāju... Lambas vaina! nekāda jēga nebija pat esot deputātos!?

 8. to/brīnos
  to/brīnos
  pirms 1 gada

  Nu par ko tad tu vēl brīnies? Vai tad tu nezini, kas ir deputāti? :DD

 9. arī brīnos
  arī brīnos
  pirms 1 gada

  Nezināju, E.Lamba pie visa vainīgs,jo nav sagatavojis basketbola trenerus un spēlētājus. Jāāā, noziegums ne pa jokam, tas jau velk uz KK valsts noziegumu sadaļu.

Pievienot komentāru