Lai Jēkabpils mirdz!
Jēkabpils Kultūras pārvalde

Diemžēl situācija valstī un pasaulē ieviesusi korekcijas arī iepriekš gatavotajā valsts svētku programmā Jēkabpilī. Ņemot vērā, ka publiski pasākumi šobrīd notikt nevar, ceram uz atsaucību,  iesaistoties kopīgā svētku sajūtas radīšanā  pilsētā.
Izgaismojot savu dzīvokļu logus, mājas, uzņēmumus un iestādes, laika posmā  līdz 18. novembrim aicinām iesaistīties līdzdalības akcijā #jēkabpilsmirdz. Fotogrāfijas un video ar izgaismotajiem objektiem aicinām ievietot sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #jēkabpilsmirdz.
Paldies  Jēkabpils tautas namam un Jēkabpils galvenajai bibliotēkai, kuri jau izgaismojuši savas iestādes. 
Savukārt, pieminot Brīvības cīņās kritušos karavīrus, 11. novembrī, Lāčplēša dienā, visas dienas garumā individuāli vai savu tuvāko lokā var doties novietot svecīti un/vai lāpu pie pieminekļa "Kritušiem par Tēviju". Lāčplēša dienas vakarā savu māju logos aicinām novietot aizdegtu svecīti.
No sirds priecāsimies, ja ar šo ziņu dalīsieties tālāk.
Darīsim to kopā – radīsim svētku sajūtu paši sev, savām ģimenēm, kolēģiem, kaimiņiem un ikvienam jēkabpilietim! Lai ikvienam laba veselība un mums visiem kopā izdodas skaisti sagaidīt mūsu valsts 102. gadadienu!
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru