«LaTS» loterijas galveno balvu iegūst jēkabpiliete
INESE ZONE

SIA «Latvijas Tirgotāju savienība» «LaTS» veikalu tīkla loterijā galveno balvu – 2000 eiro – laimējusi jēkabpiliete Valentīna Ukre.
Viņa stāsta, ka, aizejot pensijā, cenšos meklēt iespējas, kā ietaupīt un vairot ienākumus, tāpēc sekojot dažādām akcijām, kur var kaut ko arī laimēt. Ne tikai veikalu piedāvājumiem, bet arī tādām akcijām, kur dalība izlozei jānopelna, piedaloties testos vai atbildot uz jautājumiem. Tādus, piemēram, piedāvā ceļojumu biroji. 
– Man kā ģeogrāfijas skolotājai tas ir saistoši, un tas ir pozitīvi, jo palīdz neierūsēt domāšanai un lietderīgi pavadīt laiku.  Es parasti iepērkos «LaTS» veikalā, jo tas ir tuvākais piemājas veikals  – tikai 800 metru attālumā –, un te vienmēr svaigi, kvalitatīvi produkti: «Rubeņu» un Latgales ražotāju kūpinājumi, svaigi piena produkti un mūsu pašu «Donas» maizīte. Celt­nieku ielas mikrorajonam veikals ir ieguvums, jo pirms tam mums iepirkties bija jādodas tālāk. Nu jau veikals te ir vairākus gadus, un visi rajona iedzīvotāji te iepērkas, jo te ir viss nepieciešamais. Tāpēc arī piedalījos «LaTS» rīkotajā loterijā. Kopš akcijas sākuma no 8. maija līdz 10. jūlijam veikalā iepirkos 13 reizes, un laimīgais izrādījās otrais čeks. Man ir veicies arī dažās citās akcijās, bet šis ir lielākais laimests, – stāsta Valentīna Ukre. Arī viņas plāni, kā laimestu varētu izmantot, saistīti ar profesionālo interesi par ģeogrāfiju un ceļojumiem. 
– Man ir vēl trīs sapņi par vietām, ko gribētu redzēt. Es vēlētos pārbaudīt smilšu blīvumu Sahāras tuksnesī un kādu kamieli paglaudīt, izpētīt Kamčatkas geizeru noslēpumus un pēc tam relaksēties sāļākajā jūrā pasaulē – Nāves jūrā, kas ir tik sāļa, ka tur neaug pat neviens ūdens augs, bet cilvēkam tā palīdz atgūt spēkus un veselību, – saka V. Ukre. 
SIA «Latvijas Tirgotāju  savienība» valdes priekšsēdētājs Raimonds Okmanis BD sacīja, ka ir gandarīts par iespēju piedāvāt Latvijas uzņēmēju ražojumus Jē­kabpilī «LaTS» veikalos, un viņam prieks, ka pircēji to novērtē. Apliecinājums tam ir vēl viens veikals, kas nesen atvērts Jēkabpilī. «LaTS» labprāt organizējot dažādas akcijas un sadarbojoties ar labdarības fondu «Zīļuks», kas, izmantojot «LaTS» veikalu pircēju un uzņēmēju ziedojumus, dāvina rotaļlaukumus Latvijas mazpilsētu bērniem.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. vērotājs
  vērotājs
  pirms 1 gada

  Nu re, cik skaisti! :D

  Atbildēt
 2. Rasma
  Rasma
  pirms 1 gada

  Apsveicu skolotāju! Viņa tiešām ir gaišs cilvēks un ir pelnījusi

  Atbildēt
 3. Aija
  Aija
  pirms 1 gada

  No sirds apsveicu! Vina ir briniskīgs cikvēks un bija laba skolotāja1

  Atbildēt

Pievienot komentāru