Latvju zīmju parkā Leimaņos – koncerts, suitu sievas un simtgades zaļumballe
Sagatavoja J. Apīnis

Tādēļ, sagaidot šo ma­ģisko vakaru, Jēkabpils no­vada pašvaldība aicina do­ties uz Latvju zīmj parku Lei­maņos, ļauties latvju zīmju burvībai un piedalīties dažādās aktivitātēs, kā arī baudīt novada amatierkolektīvu un svētku viesu – Alsungas suitu sievu – koncertu.
   Šajā va­karā noslēgsies arī Lei­maņu Latvju zīmju parka izveides projekts – 10 gadu lai­kā parkā uzstādītas 11 zīmju skulptūras.
    Tātad no plkst. 15.00 līdz 18.00 Leimaņos parka teritorijā darbosies dažādas bied­rības, amatnieki, mājražotāji un piedāvās arī iegādāties savu produkciju, darbosies rekonstrukcijas un eks­perimentālās arheoloģijas grupa «Senzeme» (rotas, apģērbi, senie ieroči, šaušana ar loku), Jurijs Ab­ra­men­ko (lelles un butaforijas), burbuļu darbnīca, izjādes ar zir­giem un jāšanas sporta pa­raugdemonstrējumi.
    Plkst. 18.00 būs deju un folkloras uzvedums «Latvju zī­mes rotājas» (piedalās novada tautas deju kolektīvi, folkloras kopa «Dig­nō­jīši»), Lat­vju zīmju parka veidotāju go­dināšana, pateicību pa­sniegšana novada amatierkolektīviem. 
    Pēc koncerta – plkst. 21.00 – zaļumballe. Balles ievadā – septiņu pagastu zaļumbaļļu stāsti. Pēc tam svēt­ku danči. Ballē spēlēs «Dig­nājas kapela»  Dar­bo­sies bufete. Orga­nizatori ai­cina zaļumballes tērpa rotā izmantot tautiskos un latvju zīmju akcentus!
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. īpaši stulbs
  īpaši stulbs
  pirms 2 gadiem

  Ej tu bojā! Viņi laikam gadu uz priekšu balles plāno, ja neapjēdz, ka šitādā karstumā nevienam lēkāšana pat prātā nav. Ja nu vienīgi Gārsenes slimnīcas brīvprātīgajam amatierkolektīvam.

  Atbildēt
 2. Tu ko
  Tu ko
  pirms 2 gadiem

  Kāda lēkāšana, kāds karstums? Laika prognozes sola, ka būs normāls vakars ( +19 C ), un īstam dejotgribētājam tāpat karstums netraucē !

 3. he he
  he he
  pirms 2 gadiem

  Vot tā pārspīlēti uzmācīgā folklora toč ir piebesījusi. Kā arī tie amtierkolektīvi.

Pievienot komentāru