Lielākais C vitamīna avots – acerolas ķirsis
Apmaksāts raksts

Acerolas ķirsis – maska ar izteiktu pretnovecošanas efektu. Masku veido acerola ogu ekstrakts, kas satur C, A un B vitamīnus, kā arī citus elementus. Augļa unikālais satāvs atjauno ādu stresa un noguruma gadījumos, un iesaistās kolagēna ražošanas procesā. Turklāt stimulējošā maska satur jūras kologēnu, kas samazina grumbu dziļumu un atjauno ādas elestību. Un šajā maskā ir arī liftinga sastāvdaļa – algināts, kas ir jūras brūnaļģu ekstrakts.
 
Algināta maskas ir bagātas ar dabīgajām sastāvdaļām. E-meistars.lv piedāvā vairākus risinājumus ādas atveseļošanai, ņemot vērā dažādu ādas tipu, vecuma radītās izmaiņas un individuālās īpatnības. Tām ir patīkams aromāts un dažādu krāsu buķete, kas procedūru padarīs tik pat patīkamu kā rezultātu. 
 
Kas ir Acerolas ķirsis?
 
Acerola ķirši ir mazi augļi, kas bagāti ar C vitamīnu, jā, tie satur vairāk C vitamīnu, nekā apelsīni un citroni. C vitamīns ir svarīga sastāvdaļa veselīgai novecošanai, un tas nodrošina tvirtāku jaunības mirdzumu. Turklāt, neraugoties uz nosaukumu, patiesībā tie nav ķirši. Auglis satur mazas sēkliņas, kas ir ēdamas.
 
Šim Dienvidamerikas izcelsmes auglim ir daudz pārsteidzošu priekšrocību ādai un matiem, kā arī veselībai kopumā.
 
1. Uzlabo ādas veselību
 
C vitamīns ir apbrīnojams ieguvums Jūsu ādai. Tas piešķir ādai veselīgu mirdzumu un vienmērīgāku toni, jo cīnās pret infekcijām un brīvajiem radikāļiem, kas izraisa saules plankumus, vecuma plankumus un apsārtumu. Acerola ķiršu labās īpašības pasargā ādu no pūtītēm un plankumiem. Augstā C vitamīna koncentrācija veicina arī kolagēna veidošanos un palielina ādas un matu pašatjaunošanās spēju.
 
2. Palīdz cīnīties pret slimībām un infekcijām
 
Acerola ķirši, neatkarīgi no tā, vai tos ēd vai lieto uztura bagātinātājos, satur daudz antioksidantu. Tie var ne tikai palīdzēt ātrāk dziedēt, bet arī novērst slimību izplatīšanos. 
 
3. Uzlabo gremošanas un vielmaiņas veselību
 
Vēsturiski acerola ķirši ir izmantoti gremošanas problēmu un vēdera sāpju ārstēšanai. Tā kā acerola ķirši ir pretiekaisuma līdzeklis, tie lieliski uzlabo vielmaiņas funkcijas, stabilizē cukura līmeni asinīs un mazināt sāpes vēderā.
 
Jūras kologēns?
 
Kā jau, iespējams, zināt, kolagēns ir sastopams ādā, muskuļos, saitēs un asinsvados. Vajadzība pēc kolagēna ir vitāli svarīga, jo ar katru gadu mēs zaudējam kolagēnu, tāpēc, lai to kompensētu, mums ir jāpatērē pareiza pārtika un jāuztur lielisks uzturs, lai atjaunotu kolagēna trūkumu.
 
Jūras kolagēns tiek iegūts no zivju kolagēna peptīdiem. Lūk, daži jūras kolagēna ieguvumi, par kuriem Jums būtu jāzina:
 
Uzlabo ādas elastību - āda izskatīsies gludāka un tvirtāka, kas savukārt palielinās ādas elastību. Jūras kolagēna patēriņš ļaus Jūsu ādas šūnām normāli atjaunoties.
 
Uzlabo matu augšanu - palīdzēs iegūt veselīgākus matus. Tas ir saistīts ar to, ka Jūras kolagēns ļauj ādai atjaunoties, kas uztur matus stiprākus un nostiprinātus, jo laika gaitā mati sāk palikt plānāki un novājināti.
 
Vairāk par sejas kopšanas līdzekļiem un citiem produktiem var uzzināt CARELIKA mājaslapā www.carelika.eu. Un par produktu iegādi mājaslapā www.e-meistars.lv, kā arī klātienes veikalos Rīgā, Republikas laukumā 3, t/c Rīga Plaza un Jelgavā, Lielā iela 18.
 
E-meistars.lv piedāvā profesionālas konsultācijas un draudzīgas atlaides gan klientiem, gan skaistumkopšanas nozaru speciālistiem un saloniem. Šeit var atras arī dažādas dāvanas gan sievietēm, gan vīriešiem.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru