Lielākas izmaksas ne tikai pils jumta remontam, bet arī ekspozīcijai
INESE ZONE

Īstenojot Krustpils pils atjaunošanu, šobrīd notiek  pils A daļas un fasādes vienkāršota atjaunošana, Krust­pils pils pagalma atjaunošana,  strūklakas un dārza pārbūve. 
    Veicot fasādes apdares atjaunošanas darbus, tika konstatēts, ka nepieciešams veikt papildu darbus jumta seguma, fasādes logu un palodžu nomaiņai. Pro­vizoriski papildus nepieciešamais finansējums būvdarbiem ir 88 000 eiro (ar PVN). 
    Veikta arī iepirkuma procedūra par Jēkabpils Vēstu­res muzeja pastāvīgās eks­pozīcijas izveidi Krustpils pilī. Sākotnēji finansējums tika plānots atbilstoši provizoriskajām izmaksām, taču iepirkums noslēdzies ar sadārdzinājumu un papildus nepieciešamais finansējums ir 45 868,46 eiro (ar PVN). 
   Pagaidām nav veikta iepirkuma procedūra par aprīkojuma un iekārtu iegādi Krustpils pilī, to plānots izdarīt līdz 2019. gada beigām. Pēc iepirkumu veikšanas to līdzfinansēšanai, ie­spējams, būs nepieciešams precizēt aizņēmuma apmēru atbilstoši iepirkuma re­zultātiem.
    Ņemot vērā minētās izmaiņas finansējumā, ne­pieciešams precizēt projekta  īstenošanai vajadzīgo aizņēmuma summu. Tāpēc Jē­kabpils domes sēdē nolemts veikt grozījumus iepriekš pieņemtajā lēmuma projektā, nosakot, ka plānots ņemt aizņēmumu Valsts kasē līdz 2 057 000 eiro apmērā. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. he he
    he he
    pirms 1 gada

    Pilij taisa apmetumu un Betai uz Rīgas ielas(bijušais Progress). Paskatīsimies, kurš apmetums izturēs visilgāk.

    Atbildēt

Pievienot komentāru