Likvidē nelikumīgu degvielas uzpildes vietu
Ksenija Belova, VP Latgales reģiona pārvaldes vecākais speciālists

Valsts policija savā rīcībā ieguva informāciju par personu, kas, iespējams, ir saistīta ar akcīzes preču nelikumīgu apriti. Informācijas pārbaudei VP Daugavpils iecirkņa kriminālpolicisti  pagājušās nedēļas beigās devās uz norādīto adresi.
     Ierodoties kādā privātmājā, kas atrodas Daugavpils teritorijā, policisti konstatējuši, ka nekustamajā īpašumā realizācijas nolūkiem tiek glabāta šdīzeļdegviela un benzīns, ka arī aprīkojums transportlīdzekļu uzpildei. Kopumā apskates laikā tika konfiscēti apmēram 2200 litri  dīzeļdegvielas, 1800 litri benzīna, kā arī divi sūkņi transportlīdzekļu uzpildei. Turpat notikuma vietā aizturēts arī iespējamais vainīgais – 1971. gadā dzimis vīrietis.Pašlaik policija turpina izmeklēšanu, lai noteiktu precīzu konfiscēto šķidrumu daudzumu un sastāvu –  nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes, savukārt aizturētajam vīrietim par minētiem likumpārkāpumiem draud kriminālatbildība. 
    Atgādinām, ka saskaņā ar KL 220. panta 1. daļu par naftas produktu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā, —soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru